Květen 2012

4.3.2.1. cz film

31. května 2012 v 15:01 | Kandee9
Ahoj na tenhle film jsem narazila teprva nedávno a kupodivu se mi líbil, tak ho tady máme celý, je zvláštní, ale myslím že se aspon někomu bude líbit, hlavně hraje tam moje oblíbená herečka Emma Roberts. Celý film je točí o 4 dívkách a diamantech.


školNí FoTo :(

31. května 2012 v 14:47 | Kandee9
Ahoj, od začátku týdne jsme se měli všichni domluvit na focení, kdy budeme ve škole všichni, a já jsem zrovna nebyla ve škole, protože mám celý týden praxi. V úterý večer jsem si sedla k FB a napsala spolužákovi kdy se budem fotit....neodepsal. A tak příští den což byla středa jsem po praxi odpoledne jela domů autobusem...byla nuda,tak jsem se jukla na FB a tam zpráva....mi jsme se už fotili. S prominutim ( jsem na ně dost nas..!!., to aspon nemohli na pár lidí a na mě počkat??, je pravda že příští týden zase bude hodně lidí chybět, proč se to nemohlo třeba domluvit dřív. Tak celou cestu jsme měla blbou náladu a jak mám fantazii, tak jsem si to začala představovat, třeba jako by vás nejlepší přítel nechal v ohni, nebo by vás nezachránil z útesu....nevím dneska když jsem šla domů tak mi to rvalo srdce.
je mi líto 3. TB a nemáme společnou fotku, to mě fakt štve!!
Prostě mi se nemůžeme jednoduše domluvit, je to těždý, a tak když vás je ve třídě 32, tak to se asi nedá zvládnout, ale i tak.
Já vím je to škoda, ale na téhle fotce mi moc záleželo, protože tyhle lidi, který jsem potkala jsou nejlepší, lepší než na devítce, to zaručuju:).

One Piece japanese

26. května 2012 v 22:57 | Kandee9

Co DnEska?? SuPer!! Den!!

26. května 2012 v 21:04 | Kandee9
Dneska jsem měla takový odpočinkový den . Ráno se jelo do HK na nákupy do futura, protože bylo vylepšený, tak jsme tam prostě museli jet, jen tak na čumendu, ale stejně jsem si tam toho koupila hodně. Nějaká ty trička v New Yorker a H&M, kratasy, košily a náramky. K obědu jsme měli čínské nudle, byly moc dobré, ale už dlouho jsem si chtěla koupit sushi, protože vypadalo fakt lákavě, ale až příště, já si chci udělat suchi doma. Když jsme odjížděli domů, tak jsme si koupily ještě zmrzku vanilka a karamel mňamka:).
Přijelo se domů a po chvilce jsme se šli podívat k nám na náměstí na orchestr - Opera - pod májovým nebem
Opery moc nemusim, ale někdy si je poslechnu, hráli tam něco od Mosarta - Figarova svatba, kouzelná flétna, Don Giovanni
G. Rossini - signore Bruschino, V. Bellini - Náměsíčná, G. Donizetti - Nápoj lásky .....

Natáčela tam naše kabelovka, tak až to budou dávat na youtube, tak to sem šoupnu, protože to bylo moc hezké.

WAR HORSE - VÁLEČNÝ KŮŇ

25. května 2012 v 16:15 | Kandee9
PŘED CHVILKOU JSEM ZKOUKLA NÁDHERNÝ FILM WAR HORSE - VÁLEČNÝ KŮŇ
DOSLOVA MĚ NADCHL, KOLIK TOHO MUSEL PROŽÍT A UTRPĚT ZA RÁNY, TAKŽE JSEM MUSELA POŘÁD BREČET, DOKOLA A DOKOLA, JAKÝ POUTO MEZI TÍM KONĚM A KLUKEM BYLO NESKUTEČNÝ, HLAVNĚ TO BYLO DRAMA A V NĚJAKÉ CHVILCE TO OPRAVDU VYPADALO ŽE TEN KŮŇ UMŘE, ALE BYL SILNÝ A NEVZDAL SE JAKO JEHO PÁN, PŘI TOMTO FILMU JSEM SI PŘEDSTAVOVALA JAK KONĚ TRPÍ JAKO ON. UŽ NIKDY NECHCI VIDĚT JAK KONĚ TAKHLE TRÁPĚJ A ZABÍJÍ, ALE JE TO O VÁLCE, TAM PÁR PŘEŽIJOU A NĚKTEŘÍ VYHRAJOU.
Na tento film jsem se chtěla dívat v kině, ale táta byl rychlejší a stáhnul to, takže jsem se dívala na to doma, ale opravdu krásný příběh. U podobného příběhu jako je krasavec Beauty, to má u mě taky velký úspěch, mám ho moc ráda, ale u těhlech filmů mám nejraději soundrtacky, ty jsou nejlepší, jak je uslyším tak myslím jenom na koně.
Takže určitě se musíte na to kouknout, protože tenhle film opravdu září v srdcích.

NejPes

25. května 2012 v 13:19 | Kandee9
MOOC PRRROOOSÍM HLASUJTE PRO MÉ MILOVANÉ PSI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

DENY

ŠOTEK

nejvíce můžete hlasovat 5x a potom až za hodinu

Narodili jsme se jako origináli, tak proč zemřít jako kopie?

24. května 2012 v 21:36 | Kandee9

Narodili jsme se jako origináli, tak proč zemřít jako kopie?


Call Atlantic - Past regrets

24. května 2012 v 21:29 | Kandee9

C-walk Tippi

23. května 2012 v 16:27 | Kandee9
Můj bývalý spolužák z devítky :D

Závěrečné zkoušky!!!

22. května 2012 v 21:47 | Kandee9
Ale né zítra dělám !!!závěrečné zkoušky!!! z autoškoly, tak se šrotim co to de, tak mi držte pěsti Arigato:)