Uta no Prince-sama Maji LOVE 1000%

16. května 2012 v 22:26 | Kandee9

UTA no Prince-sama Maji-LOVE 1000%


Dlouho jsem toužila po něčem novém na co bych se koukala. Mám radšI seriály, kde se můžu zasmát, ale i zaplakat. Jednou jsem takhle brouzdala po internetu a hledala anime, které by se mi opravdu líbilo, ale nic jsem nenašla, až před včerejšem, jsem byla na FB a tam skupina perfect cosplay sdílela nějakou písničku, jak japonka tancuje, tak jsem na to klikla a zrovna v nabídce se otevřelo video tohohle anime, nejenže ty písničky mě okozlily, ale i ten děj, tak jsem hned začla hledat díly online a stahovat písničky a teď je poslouchám, když jdu do školy, prostě mají něco v sobě, když je poslouchám, tak vnímám okolí kolem sebe jinak. Ráda si taky, když jdu do školy si představuji že jdu po krásné cestě, kolem mě jsou Sakury a ptáčci zpívají. Já prostě japonské písničky poslouchám pořád, ikdyž jim třeba nerozumím,i přesto jsou krásné, prostě KAWAII!!


Celý děj se točí kolem mladé Nanami Haruky.

Když jednoho dne příjde pozdě na příjmačky nechce ji tam pustit.
Ale objeví se dva krásni kluci kteří ji pomůžou..
A tak se Nanami dostala na tu nejznámější školu o hudbě..
Ale postupem času potkává dálší kluky kteří jí milujou..hlavní postavou je Nanami Haruko


Je to dívka, která se dostala na hudební školu umění. Přichází jako skladatelka s velkým snem. Svého idola má zpěváka Hataye, jinak je přátelská a plachá.

Otoya Ittoki

Ittoki Otoya

Ittoki je asi jediná osoba v anime, která nemá žádnou stinnou stránku. Chová se vesele a stejně tak je veselý ve svém nitru, všem přeje to nejlepší, stejně jako to přeje ve vnitř a podobně. Především hodně obdivuje Haruku a tvrdí, že miluje její písně. ( podle mě je to nějkrásnější kluk, má krásné oči)

Ren Jinguji


Ren je jasný lamač dívčích srdcí. Čas od času to vypadá, že usiluje i o Haručino srdce. Úžasně zpívá a zezačátku tvrdí, že na akademii vůbec nechce být - je to až Haruka, kdo ho z tohohle dostane. Taky je to, stejně jako Misato, dědic rodinné firmy a jako malému mu umřela máma. Celkově se chová jako jeden velký frajírek, ale popravdě měl dost těžké dětství.


Natsuki Shinomiya


Natsuki je šílený a dědinský, to ovšem trvá jen, dokud má brýle. Jakmile brýle sundá, stane se z něj velmi výbušná osoba, ale perfektní textař. Tahle druhá osobnost se u něj objevuje už od mala, ale samotný Natsuki o tom neví. Často pronásleduje Syu. Navíc rád peče, ale dopadá to katastrofálně.


Ichinose Tokiya
Ichinose Tokiya

Na první okamžik vypadal jako arogantní bručoun. Právě naopak je to celkem milí člověk,který si jde za svým a cení si starosti druhých. Souvisí s Harukiním snem,ale ona to zjistí až později. Chodí stejně jako Haruka na Saotome Akademii ,ale do třídy S (do,které chodí takový ti lépe nadaní žáci). Ale take má svou práci a to vystupovat a zpívat jako Hayato. Nakonec se s Harukou stanou dobřími přáteli.

Kurusu Shou

Kurusu Shou
Tak na tohoto kluka si dejte pozor. Sice vypadá jako neviňátko, ale opak je pravdou, je výbušný až to není hezký. Přes to je energetický a veselí. Chodí do třídy S. Má přezdívku "Ochibi-chan" kvůli svému malému vzrůstu. Hraje na housle. Má dvojče jménom Kaoru. Syo bydlí v pokoji s Natsuki, kterého zná už od děctví a někdy mu leze na nervy. Když mu bylo 5 let,tak ho Natsuki pronásledoval po schodech do vysoké věže, když Syo neměl kam utéct tak se zastavil,když ho Natsuki dohonil,udělal Syo strachy krok vzad,ale to neměl dělat protože tam bylo"okno",kterým Syo vypadnul ven. A od té doby má Syo strach z výšek. Ale parta přátel do které patří ho z acrofobie vyléčí.

Hijirikawa Masato


Působí jako chladný kluk. Ale byl to právě on,kdo pomohl Haruce překonat strach hraní na piano před celou třídou. Je to dědic velké firmy Hijirikawa Group. Jako malý byl s Renem přátelé,ale po nějaké době se jejich cesty rozešly. Stali se tak trochu rivali a při tom sdílejí jeden společný pokoj. Hraje na piano. Chová se trošku staromódně,ale když je s Harukou tak jí ukazuje jeho měkčí stránku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DavidZek DavidZek | E-mail | Web | 15. listopadu 2017 v 15:49 | Reagovat

Some people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

The diet pills speed up the metabolic processes. This is the key factor that leads to the burning of all the fats in the body. This means that one passes out lots of urine, which subsequently leads to dehydration. It is imperative that the user take lots of water round the clock. This will help curb dehydration, which can lead to health problems. In addition to that, water offers the required medium for the function of the nutrients and elimination of the fats.

When buying the review of diet pills, it is imperative that one gets the most recommended dose. People tend to compromise the quality and effectiveness of the tablets due to the variation in cost. The low priced pills depict poor quality, which means their effectiveness is not reliable. Some have also been found to cause health problems. The dose should also be taken as recommended. Over dose will not speed up the process but rather lead to complication. This will increase risk of side effects. If the taking of the pill is forgotten, do not take more to compensate for the lost time.

The diet plan enclosed with the diet pills has also to be followed. According to the requirements, the termination of the diet must be done even with no results. This means your body is irresponsive.

2 Kulhima Kulhima | E-mail | Web | Úterý v 5:58 | Reagovat

Lump armpit delivers inconvenience, pulls. To delay visit doctor should not. Bulge under the muscle cavity may become cancer illness. However often it is consequence regular use antiperspirants, violation rules personal hygiene, increased sweating. Redness causes a close clothing, infected razor-affiliation, the infection.
<a href=http://armpit.info/a-painful-lump-in-the-armpit>lump under my armpit that hurts</a>  
Discomfort under the arm, inflammation, lump getting warm? This is the abscess that should operated on, then drink medications. initial stage cost ointments, anti-inflammatory drugs. If the process switched to second stage, shown surgery.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama