Červen 2012

kontrola blogu

30. června 2012 v 12:06 | Kandee9
Dneska jestli budu mít čas budu trochu upravovat a hlavně spravovat blog, protože jsem koukala že mi tam chybějí obrázky, tak se to musí spravit a něco doplním ve složce moje sny !!, mohli jste si všimnout nového vzhledu, pořád jsem hledala nějaké dobré pozadí, které by mi vyhovovalo a asi si tohle nechám...tak zatím ted musím jít na oběd dneska máme řízky ItadaKimas všem :)

Ztráta :( spolužačky

29. června 2012 v 9:36 | Kandee9
V pohodě vysvědčení nedopadlo nejhůř jak jsem očekávala, takže jsem byla ráda, že pro mě svět nekončí a můžu žít dál. To jsem ale ještě nevěděla co mě za hrozně strašnou novinu čeká. Jdu po městě a jako obvykle výdám tetu u obchodu s oblečením, tak ji pozdravím a ona mě a najednou se to stane, dozvídám se že umřela moje spolužačka z devítiletky - HANA KONEČNÁ - Byla to opravdu moc milá holka na vysvědčení měla samé jedničky a byla i chytrá, ale když odešla na střední, tak jsem sní moc v kontaktu nebyla, potom jsem se dozvěděla že byla opravdu moc nemocná, měla nějaký nádor buněk.
cítím se jako by se kousek mého srdce ztrácel ve studeném stínu, něco se ztrácí, moje kamarádka se ztrácí a já ji nemůžu zachránit. Takže když jsem odcházela byla mi strašná zima a byla jsem duchem pryč, všechno mi přišlo tak nějak jedno, ale pobrečím si asi až budu spát a zapálím pro ní svíčku, její póhřeb není ještě určený kdy bude, ale s devítkou bych aspoň se chtěla sejít a zapálit společnou svíčku, strašně mi bude chybět !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hančo byla jsi strašně fajn holka
Maji 1000 love Starish

26. června 2012 v 20:46


Další výtvory

25. června 2012 v 20:06 | Kandee9
Dneska jsem měla náladu jenom pro malování, tak jsem zase udělala pár obrázků, nepředstavujou žádnou osobu nebo zvíře, jenom moji představivost, abstrakce.

Nový výkres

25. června 2012 v 15:09 | Kandee9
malování mě strašně baví, tak jsem zkusila něco nového a napoprvé se mi to moc líbí :D

Jdu kreslit koně

24. června 2012 v 10:49 | Kandee9
Na prázdniny jsem se fakt dobře připravila, že budu kreslit zase koně, takže ksem si koupila i věci k tomu jako je papír barvy štětec, tužky, pastelky, pastely. Toužím nakreslit fakt dobrého koně, takže se na to musím hodně soustředit aby mi to šlo. Já osobně kreslím koně a všichni mi je chválí, ale já by sem chtěla nakreslit takového koně, aby vypadal jak ve skutečnosti, tak jsem si našla pár obrázků, které by mi pomohly. Taky si u mě zažádaly 2 spolužáci abych jim nakreslila koně, tak nanečisto zkouším jak bych ho měla nakreslit, jestli pastelem, temperama, nebo jenom tužkou, ale nevím jaký spůsob je nejlepší, tak zkouším všechno.

Něco z Itálie

24. června 2012 v 10:40 | Kandee9
...Kdo nikdy nemiloval, může napsat velký román o lásce, nikoliv však prostou báseň o ní...

Guillaume Apollinaire