Červenec 2012

Překvapení

31. července 2012 v 23:12 | Kandee9
Mám pro vás veliké překvapení tak se těšte, ale nebojte se nebudu vás dlouho napínat! :)

Nový výtvor Anime girl

31. července 2012 v 11:17 | Kandee9

Nové výtvory

30. července 2012 v 22:22 | Kandee9
něco jsem nového nakreslila, ještě mám jeden obrázek, ten ale dodělám až zítra

3. díl povídka

30. července 2012 v 15:04 | Kandee9
Už vyšel můj nový 3 díl povídky čarodějka Kendee, tak se na to jukněte
3 dílem zatím končím, jestli bude pokračování to vážně netušim,možná mě zase něco napadne, ale jsem ráda že mě tohle baví, hlavně děkuju mé fantazii:)

miluji hudbu

30. července 2012 v 14:15 | Kandee9
Ještě je něco co o mě nevíte, hraju na příčnou flétnu, taky jsem cgodila do hudební školy, tam jsem hrála nejdříve na zobcovou a potom jsem přešla na příčnou. Hlavně mám asi nejradši když si zahraju nějaké písničky z filmů, mám třeba noty z Haryho Pottera, ale mám i nějaké noty stažené z internetu, třeba z Naruta Sadness and Sorrow, nebo Forrest Gump - k tomu mám noty ale musela bych je najít, kdyby někdo chtěl.
Kdo by si rád zahrál, tak jsem našla nějaké písničky z filmů a od Yirumi - moonlight - to mám na pdf, takže bych vám to musela poslat přes e-mail.
odkaz na stránku pro sheet music Naruto - http://ichigos.com/sheets/n -

bohužel to není celé - THE BLACK PEARL -

-oblíbený časopis ? -

30. července 2012 v 13:35 | Kandee9
Když jsem byla malá tak jsem si kupovala hromadu časopisů ( Bravo, o psech, o koních.....) a pořád si je schovávala, ale teď už jsou dávno v popelnici.
Ted jsem starší, ale někdy mám chuť si ten nějaký časopis přečíst a můj nejoblíbenější časopis je Blesk pro ženy a jaký je váš?

Jak jsem byl malý :)

30. července 2012 v 13:05 | Kandee9
Tady vidíte mého pejska když byl malý jako klubíčko

Na výlet :D

30. července 2012 v 12:28 | Kandee9
Dneska je super den. Už od začátku prázdnin jsem chtěla jet na nějaký rodinný výlet se psem, a hrozně jse mi líbilo na Milovech, když jsem tam byla se třídou na cyklisťáku. Dneska mi taťka řekl, že tam pojedeme už tuhle sobotu, má být i pěkné počasí, tak se už nemůžu dočkat, na výlet jsem hlavně chtěla se psem. Na Milovy jedeme do penzionu Poslední míle a může se tam i se psem, je tam taky rybník, kde se dá koupat, já osobně moc rybník nemusim, protože tam všude něco plave, ale přesto se tam chci vykoupat a taky hlavně kvůli psovi, protože chci aby se naučil plavat, u nás moc možností nemá kde, tak aspoň tam, budeme chodit na procházky, do lesa, a taky tam dobře vaří, je tam i park a chatky jsou taky v dobrém stavu, pojedeme tam autem, ale na kole se to dá taky, ale je to hrozný teda !:)
Jéé abych nezapomněla na seznam co si mám sebou vzít a co pro mého psa. :)


Psala jsem rodinný výlet, spíše to až takový rodinný výlet nebude, protože s náma nejede moje ségra, ta jede se svým klukem a jeho partou do Itálie a kvůly tomu nastaly malinkaté problémy. Radši sem ty problémy nebudu psát, ale co vím jistě, že když ségra začala s tím klukem chodit, tak se vše změnilo!

Co do budoucna?

30. července 2012 v 10:36 | Kandee9
No tak určitě chci dopsat povídku a možná si založím i nový blog, ale nevím ještě o čem, spíše něco co mě vystihuje, tenhle blog je spíše o mě, co mám ráda a tak. Přemýšlela jsem i o blogu, kam bych dávala svoje fotky, protože miluju focení, ale taky mám ráda je upravovat v pc, tak uvidím, zatím vše stíhám, ale až začne škola, tak tolik času nebude, taky se blíží maturita, takže nebudu asi stíhat psát nějaké články. Ale proč mít 2 blogy? když je 1 blog - říkám čím víc tím líp -

30.6.2012 sen 55. kouzelná babička

29. července 2012 v 16:52 | Kandee9 |  Deník snů
Byla jsem ve třídě a psali jsme nějakou písemku z matiky. Potom jsme si šli zaplavat do krytého bazénu a já jsem tam uviděla krásného kluka, měl tak trochu fialové vlasy a docela se mi líbil. V bazénu jsme se učili zachraňocvat a on mě zachránil. Najednou se mu něco přestalo líbit a byl na mě hrubý, tak jsem odešla a vrátila se do světa ke své kouzelné babičce, ale né jako člověk, ale jako malé medvídě. Byla moc na mě hodná, řekla jsem jí co se stalo a ona mi řekla že se mám vrátit. Druhý den jsem ji nikde nemohla najít, tak jsem utekla , zůstala jsem stát na ledovci a uviděla jsem babišku, jak letí po mléčné dráze a proměňuje se ve hvězdu štěstí. Já jsem se taky začala proměňovat, ale na myšku s křídly. Babička mě poslala zas na to místo, kde jsem byla na začátku, stála jsem před koupalištěm a čekala jsem na toho kluka.