Srpen 2012

Znamení kozoroha

31. srpna 2012 v 22:44 | Kandee9 |  Partnerské horoskopy

Kozoroh

Znamení: zemské, studené a suché
Vládce znamení: saturn
Povaha: melancholická
Šťastná léta: 33-46
Soulad se znamením: Býk a štír
Podřízená část těla: kolena, kosti, kůže
Kámen: jaspis, adulár, křišťál, ametyst, turmalín, rubín, achát
Šťastná čísla: 3,9,15,45
Šťastný den: sobota

Charakteristika:

lidé narození ve znamení Kozoroha jsou praktičtí, zdrženlivý, vytrvalý a vážní, protože vědí, že blahobyt a pohodlí nepřicházejí bez námahy a vytrvalé práce. Mají silně vyvinutý smysl pro povinnost, který často přehlušuje všechny ostatní city. V povaze kozorohů je vážnost, opatrnost a přemýšlivost. Přitom jsou ctižádostiví, pilní, trpělivý a zárověň nepodplatitelní. Mají silno potřebu postupovat kupředu, nahoru, jak duševně, tak společensky. Jejich silné autoritě napomáhá dobrý organizační talent. Jsou konzervativní, ztělesňují stabilitu, jsou diplomatičtí, ale málo přispůsobiví. Nejraději mají vše podrobně naplánováno, velmi neradi improvizují. Kozorozi bývají velmi uzavření a obtížně navazují kontakty s okolím. Zůstávají nedůvěřivý a udržují si odtup. Přesto jsou hodní důvěry a lze se na ně spolehnout.

Kozoroh a láska:

Kozorozi bývají ostýchaví, zdrženliví a stydliví. nikdy nad sebou neztrácejí kontrolu. I když svého partnera hodně milují, nechávají si vždy kousek soukromí pro sebe. Ve vztahu se snaží dosáhnout dominantního postavení. Manželství uzavírají teprve tehdy, když si důkladně prověří kvality svého partnera. Nezřídka hraje důležitou roli i finanční situace jejich protějšku. Ženy jsou spolehlivé a snaží se být v domě absolutními pány. Své city vyjadřují jen s obtížemi. Muži potřebují pocit stability, ale jsou oddaní a starostliví. dobře se snášejí s vodnářem, rybami, býkem, pannou, štírem, střelcem. Problémy mají s beranem, rakem.

Muži v černém ve 3D - recenze

31. srpna 2012 v 21:50 | Kandee9
Ahoj byla jsem dneska v kině na filmu Muži v černém 3 ve 3D , já jsem ještě nikdy nebyla na filmu 3D a bylo to pro mě strašně super, jako bych bylo v tom filmu, jako bych dokázala na to šáhnout, prostě to bylo neuvěřitelný, klidně bych to zkoukla znova a znova, to vám dají, takové velké černé brýle XD, no Woww.

film Muži v černém 3 - film byl moc pěkný, hodně jsme se u toho nasmáli, J byl moc super a K taky, no asi nejlepší bylo ve 3D jak tam vystřelil jehly, to vypadalo, jako by vás prostřelil tou jehlou vás, a ti mimožemšťani byli taky super.

Celý film jsem si užila, až na to že mě ze sedačky strašně bolel zadek :)


mp3...:)

31. srpna 2012 v 16:49 | Kandee9
mp3stahuj.cz

dobrá hudba lidi, zaposlouchejte se a stahujte, s touto stránkou jsem spokojená...

how to cut scene hair. very easy

31. srpna 2012 v 16:14 | Kandee9

Docela jednoduché, ale ty barvy se mi nejvíce líbí xD!!

výklad karet - Láska

31. srpna 2012 v 10:29 | Kandee9
Wow ty karty mi snad mluví z duše. :)
Mám moc ráda jednoho kluka a musela jsem se karet na něco zeptat, jestli přijede, budeme spolu chodit apod. No a vyšli mi kladné karty, což je výborné, takže mám i skvělou náladu, moje karty se nikdy nepletou, když mi kluk psal že jede na jinou školu, tak mi to i vyšlo v kartách, ale snad vše dopadne dobře. xD!!!

- HVĚZDA - Stojíte pod šťastnou hvězdou a ve vztahu máte dobré vyhlídky. Vaše tužby a naděje se pod šťastnou hvězdou naplňují. Čeká vás spojení s partnerem, po kterém toužíte.
všeobecně: štěstí, úspěch, naděje, sebedůvěra

Znamení Ryby

30. srpna 2012 v 13:20 | Kandee9 |  Partnerské horoskopy

RYBY
Znamení: vodní, vlhké, studené
vládce znamení: jupiter a Neptun
Povaha: flegmatická
Šťastná léta: 22 - 47
Soulad se znamením: Rak a štír
Podřízená část těla: nohy (chodidla), mízní systém
Kámen: ametyst, fluorit, korál, safír, jadeit, akvamarin, lazurit, sodalit, křišťál
Šťastná čísla: 4, 16, 34, 136
Šťastný den: pátek
Šťastná květina: chrpa
Příjemná vůně: máta

Charakteristika:

Lidé narození ve znamení ryb se svými myšlenkami pohybují v hloubkách a neexistují pro ně hranice. Jejich úkolem je plavat proti proudu. Když se nechají pouze unášet, mohou špatně skončit. Ryby mají silné vnitřní vnímání, citlivost a inspiraci. Jsou obdařeny jakýmsi šestým smyslem, i když si to samy neuvědomují. Jejich představivost a a fantazie jim umožňuje procítění každého okamžiku. dokáží obvykle pochopit všechny lidi kolem, jenom samy sebe ne. mohou se hledat celý život. Nesnadno nacházejí rovnováhu mezi svými sny, vnitřními tužbami a realitou. tito lidé zpravidla více naslouchají než mluví. Jsou přizpůsobiví, mají skromnou a nesobeckou povahu. Často o svých schopnostech pohybují a stojí stranou. V tomto ohledu jsou opatrní, jejich důvěřivostí k ostatním lidem však může být bezmezná. Proto se stávají obětí podvodů a intrik.

Ryby a láska:

Ryby jsou zrozeny pro lásku. Jsou romantické, něžné a vášnivé. Dají se snadno svést, navazují známosti velmi snadno. Na druhých vnímají jenom lepší stránky, zápory raději neberou na vědomí. Proto v lásce dost často přinášejí oběti nebo trpí. Tito lidé bývají dosti závislí na lidech, které milují. Jen těžko se smiřují se zklamáním a křivdou. Vhodnými partery mohou být berani, býci, raci, štíři, kozorozi, vodnáři. Hůře se snesou s pannami, blíženci a střelci.

Už se zase tak nějak cítím

29. srpna 2012 v 22:45 | Kandee9
Proč Já...Proč On....Proč dneska, mám v hlavě tisíce otázek a tisíce odpovědí.
Začíná se ve mě probouzet zase ten pocit, co jsem měla, ale já ho nechci protrpět znova, nechci ho zase začít, musím bojovat, ale vypadáto, že to zase tak dopadne a budu v něm, říkám si nesmím na něj pořád myslet, v pohodě opouští nás, jde na jinou školu, někdy za mnou přijede, budu mu chybět, ale stále nás od sebe rozděluje veliká dálka, mám ho moc ráda a věřím mu, proč zrovna ti největší blbci musí být pro mě vždycky nejlepší. To ale není vše, vždyť jsem ani nesnědla večeři, jenom zeleninu a pár kroket, se do mě vešlo, ale maso vůbec, co když zase přestanu mít chut k jídlu, co když mě začne bolet srdce, skusím na to nemyslet a uvidíme :)

citát dne:
MÁM STRACH, ŽE NA TEBE ZAPOMENU.. MÁM STRACH, ŽE AŽ JEDNOU ZAVŘU OČI, BUDE TAM TMA A NE TVÁ TVÁŘ.. MÁM STRACH, ŽE ZAPOMENU TVOU VŮNI.. MÁM STRACH, ŽE SE MI O TOBĚ PŘESTANE ZDÁT.. MÁM STRACH, ŽE TĚ NAVŽDY ZTRATÍM..


Když jsem měla tento pocit prvně, nikomu jsem o tom něřekla, ale dneska jsem se trochu o tom rozpovídala se ségrou, ta už má kluka a té když je smutno, tak si pouští jeho natočená funny videa. hned se mi trochu ulevilo, když o tom s někým mluvíte, aspoň nejste sami.

Teď když nad tom přemýšlím, já pořád jemu píšu že na něj myslím, že ho mám ráda, tak on mě asi taky, ale on mi ještě ani nenapsal, jestli on mě má rád, inu napsala jsem mu jestli mě má rád taky?, no a odpovědi jsem se už nedočkala, on je totiž Kozoroh a a kozorozi nedávají svoje city najevo, vodnáři taky ne, ale mě to nevadí když mu to píšu, tak si nejsem 100% jistá jestli mě má opravdu rád, no píše se mi to lechce. Už jsme se potkali ale nemluvili spolu, byla jsem trochu nervózní, jenom jsme si řekli ahoj, a tak jsme byly na opravné zkoušce ve škole, tak každý byl nervózní, já jsem to dala, ale on ne, no a nakonec jde na jinou školu.
Já vím na světě je hodně kluků, ale já mám ráda jeho, je to sice blbec, ale je úžasnej :)!!


Znamení Vodnáře

29. srpna 2012 v 18:07 | Kandee |  Partnerské horoskopy

Vodnář


Znamení: vzdušné, studené

Vládce: Saturn a Uran

Povaha: sanquinická

Šťastná léta: 21-26, 40-45

Soulad se znamením: Blíženci a Váhy

Podřízená část těla: bérce, tepny, kotníky

Kámen: akvamarín, jaspis, topaz, tyrkys, opál, fluorit, safír, sodalit

Šťastná čísla: 3, 9, 15, 45

Šťastný den: sobota

Šťastná květina: kapradí

Charakteristika:

Vodnáři jsou oduševnělí a velmi romantičtí. Je mezi nimi mnoho vynikajících myslitelů, básníků, vynálezců a vědců. Jejich pronikavá intuice vidí dále a hlouběji do budoucnosti. Rádi experimentují. Dokonale dokáží realizovat své myšlenky, které by se na první pohled myhly zdát neuskutečnitelné. Vodnáři milují všechno, co je originální, fascinující, nezvyklé. Mají hlubokou komplikovanou povahu, proto moho být někdy špatně chápáni. vodnáři snadno navazují přátelské vztahy a jejich přátelé se na ně mohou spolehnout. K jejich povahovým rysům patří velkorysost, nezištnost a v širším smyslu snaha zlepšit lidstvo. Zajímají je ideály, zabývají se věcmi, které se týkají spíše celku než jednotlivce, například otázky sociálních a lidských práv, výchova a politika. K jejich problematickým stránkám náleží potlačování citů, nedostatek trpělivosti a někdy lhostejnosti.


Vodnář a láska:

Vodnáři jsou idealisté a zajímají se více o vysoké cíle a hluboké myšlenky než o milostné románky. Jsou zdrženlivý a neradi dávají své city najevo. Vyznačují se hrdostí a dokonalým sebeovládáním a citové projevy považují za slabost. Vodnáři si po dlouhém váhání vybírají jednoho partnera na celý život a v manželství, jsou zpravidla věrní a oddaní. Vodnáři si dobře rozumí s Rybami, Berany, Blíženci, Váhami, střelci, kozorohy. Nemají rádi Býky, protože nemají fantazii, štíry, protože jsou žárlivý a lvy, kteří mají vysoké nároky.

Novinky

28. srpna 2012 v 22:05 | Kandee9
Když už se mi někdo líbí, tak si chci o něm vše zjistit, hlavně jaké je znamení, povaha, láska apod.
A jestli se k němu hodím a jak by to s náma dopadlo, proto jsem založila novou rubriku partnerské horoskopy - Je to o znameních, jak se k sobě hodíte, myslím si že by to aspoň někomu pomohlo, mě to docela pomáhá, aspoň vím na čem jsem, a jak bych měla žít s partnerem, aby nám to spolu vycházelo.
Nejdříve bych začala znamením vodnáře, protože já sama jsem Vodnář, a když jsem tak projížděla na netu, tak se nikdo v ničem neplete a vše co jsem si četla, tak vše byla pravda, Vodnář je kreativní, nedává svoje city najevo, někdy je melancholický...apod.

Do konce prázdnin to tu snad budete mít, musím se snažit :)!!