Září 2012

30.9.12 66. Sen Krev

30. září 2012 v 8:59 | Kandee9 |  Deník snů
Dnešní sen se mi opravdu nelíbil, jak na něho pořád myslím, tak se mi zdálo, že jsem nemocnici - na codbě a proti mě stojí člověk, který do mě střílí neviditelnou zbraní do mě. a Já zvracím krev, opravdu strašný :( ani se mi o tom nechce moc rozepisovat, tak se mějte :(

i MISS yOU :(

29. září 2012 v 19:11 | Kandee9

I MISS YOU !!!

:(!!

♥ CHYBÍŠ MI ♥


Dotek ♥

28. září 2012 v 21:13 | Kandee9

Zase Jáá s copánky :3

28. září 2012 v 20:18 | Kandee9
................. s Dredy :3!!

Moje přání - Chci být s tebou ♥

28. září 2012 v 15:24 | Kandee9
Chci mu napsat, aby věděl jak se mám
Chci mu vše říct, co se mi stalo
Chci aby přijel, když na něj myslím
Chci mu ukázat kde bydlím
Chci aby mě vedl za ruku
Chci aby mi zvedl náladu
Chci aby mi dal pusu na tvář
Chci aby mě obejmul
Chci s ním někam zajít
Chci mu dát dárek, aby věděl jak mi na něm záleží
Chci aby se mnou strávil svátky
Chci aby mi řekl Dobré ráno
Chci aby mi poslal sladkou pusu na dobrou noc
Chci se sním koukat na hvězdy i koukat na filmy
Chci s ním poslouchat písničky
Chci se smát jeho vtipům
Chci aby věděl, že ho mám ráda
Chci s ním zajít do kina
Chci aby se na mě usmál a řekl jak mi to sluší
Chci aby mě zachránil z toho černého světa
Chci aby si pro mě přišel, abych nezůstala sama
Chci aby mi něco na to řekl, co si o tom myslí♥
Já se ho jen tak nevzdám!!!!!


28.9.12 65. Sen Krásný ohňostroj

28. září 2012 v 13:05 | Kandee9 |  Deník snů
Opravdu krásný sen
Začalo to, že jsem se objevila v nějaké vysoké budově s mojí ségrou a šli jsme po stočitých schodech někam nahoru, vyvedlo nás to do nějaké místnosti, jako by to bylo kino, byly tam sedačky, ale spíše až na sedačky to nevypadalo byly to takové postele, kde si člověk mohl lehnout, ale proč si lehat, když před sebou by mělo být plátno. No lehly jsme si a před námi žádné plátno nebylo ale ten strop nad náma jako by se otevřel a nad náma začal nádherný ohňostroj, budova byla postavená do kopule a stěny byly skleněné, takže jsme viděli jenom tmavě modrou oblohu a celý krásný ohňostroj, byla to fakticky nádhera a do toho hrála příjemná hudba. :)

Je mi To jedno :)

28. září 2012 v 12:53 | Kandee9
Je mi To jedno :)
Tak tohle slovo ze mě dneska vypadlo asi 5x :)!
Doma přebýrám nějaké usušené kytky a máma mi říká jestli to nebo to vyhodíme, protože některé se mi nepovedly vylisovat, ale mám takovou náladu a prostě jsem řekla že je mi to jedno, nebo včera na nákupu "chceš něco koupit, čokoládu?" Ne JE MI TO JEDNO :) Bez tohohle slova se asi každý neobejde a já ho používám hodně často, Je mi to jedno ani jsem na sladký neměla chuť. :)

Stay - Miley Cyrus

27. září 2012 v 17:42 | Kandee9

Ukradl mi srdce

27. září 2012 v 15:46 | Kandee9
On mi vzal Srdce a odvezl si ho Pryč

Čím mín se výdáme tím více mě přitahuje, tím více ho mám ráda a dokážu mu říct že ho miluju. Nikdy nic pro mě neudělal, skoro mě ani neznal, je to jenom člověk, kterého jsem potkávala po chodbách školy, ale jakoby jsem k němu něco cítila, něco víc než k ostatním, vždycky jsem se na něj dívala, poslouchala, ale nikdy na něj nepromluvila, byl pro mě vyjímečný, hodný, vtipný,chytrý kluk, toho by snad chtěl každý.
Proč ale on?
Už jaký je a za čím si stojí a má vždy slovo, mě dostalo.
Když se mi líbí nějaký kluk, tak si vždycky říkám, já nejsem pro něj ta pravá, určitě má už holku a nechtěl by chodit s hloupou krávou, jenomže já si na sebe všechno moc beru, tak mám strach, ale co zkusím to a třeba z toho zkončí Láska.
všechny ty pomluvy o něm, že se mu líbí ta a ta, ale jsou to jenom keci, doopravdy muže mít rád úplně jinou holku, třeba jako jsem já a můj život by se změnil.

Ten život teče rychle jak voda, nejradši bych se vrátila v čase a vše na sobě změnila, i vzpomínky, ale nejdeto, ale co kdybych se vrátila a potom nepoznala jeho, to bych byla ještě více smutná.
Je to on, vím neznám ho dokonale, ale přesto mě strašně přitahuje.
Pro mě má nějaké kouzlo, které nedokážu popsat, co když právě tomu se říká první láska - jak všichni o ní básní, je dokonalý skvělý muž, já ani moc na první lásku nevěřim, nevím nemám zkušenost, ale tohle je opravdu, kdy jsem se fakt hodně zamilovala do kluka, je hodně ode mě daleko, třeba až se tady z toho vypíšu, tak budu s někým jiným, ale tenhle kluk má něco do sebe, jestli u nás přeskočila jiskra to nevím, ale vím že má dobré srdce, a jen tak ho nedá.
A ani mi nevadí že kouří, říkali že prostě měl důvod, aby se stím vytahoval to né a pít? V tom případě že já někdy taky piju, tak jsme na tom stejně a je to pouhá otázka času jestli se dáme dohromady nebo ne, ale ted to vypadá dobře, už jsme si psali, což už víte a taky jsem z toho měla velikou radost, ted čekám až si najde zase čas, protože mu musím toho tolik říct. :D!

Od Avril moje video

26. září 2012 v 21:17 | Kandee9

Jsem zamilovaná do kluka, tak jsem hledala i nějaké zamilovanou písničku, no a mám ráda Avril I love you a ta písnička se mi hodí i k obrázky tak si ho užijtě, jsou tam i slova, ale v angličtině, ale určitě slovíčka znáte: