Říjen 2012

Krásný účes...:D

31. října 2012 v 21:17 | Kandee9

Táák udělala jsem si krásný účes, ted aby mi do zítra vydržel, nerada bych ho přerovnálala ráno...:D

Před spaním, nenamalovaná..:( a za ten blesk se omlouvám :)

Vaše Adminka <<Kandee9>>


Dnešní citáty zase o lásce..:(

31. října 2012 v 19:31 | Kandee9 |  SMUTNÉ CITÁTY
Kdybys jen věděl jak bolí láska .. jak bolí pohled do očí člověka, který si lásku nezaslouží a přesto ji má a ničí .. jak bolí i to krásný pohlazení a jak bolí úsměv .. pak bys možná pochopil, že ničíš nejen mou lásku, ale i mě.


Zraněnou lásku může vyléčit jen ten, kdo ji způsobil.


Usmívej se na toho,kdo ti ublížil,aby nevěděl jak moc to bolí!!!!!


Když se směješ,celý svět se směje s tebou!Když pláčeš,pláčeš sám='(


Láska je jako příklad z matematiky. Počítáš a u výsledků zjistíš, že jsi někde udělal chybu. Chceš se vrátit, ale nemůžeš - zvoní...

Pořád to bolí :(

31. října 2012 v 19:12 | Kandee9
Co jsem dneska zažila za den?
No mám psát domácí úkol z ajiny, ale nějak na to nemám sílu, potřebuju se vypsat.
No snažila jsem se na něho nemyslet, ale stejně mě to přemohlo, poslouchání smutných a krutých písniček, mi nijak nepomohlo a dnešní hodiny, byly pro mě skoro utrpením, cestou jsem se snažila usmívat na okolní svět, ale vůbec to nešlo.
Dorazila jsem do školy, všechny jsem pozdravila. V první hodině, což jsme měli kreslení, což mě docela baví, jsme si povífali o tom jak vznikali první fotky, a tak jsem tomu trochu věnovala, ale poslouchala jsem u toho písničky.........no ale dnešní hodiny z angličtiny mě teda dostali napíšu s prominutím, učitelka byla nasraná a takže si zlost vylila na nás, takže moje nálada byla ještě horší, ve druhé hodině to bylo trochu lepší, ale začala si vzpomínat na zprávy, jak ten kluk bodl nožem učitelku do zad a začali jsme tam probírat tu nehodu, tak to bylo ještě lepší, nejraději bych taky někoho zabila, a potom jsme měli ještě suplování psychologie prodeje, tam jsme si povídali co je pro nás důležité v životě až budeme pracovat apod. že máme rodinu, přátele, partnera...já jsem si říkala, pro mě nikdo není důležitý, já nemám žadný sen, vše je v hajzlu, samí negativní věcičky :(..potom jsem šla domů.

Co dodat, začalo mě zase bolet u srdce a už zase neudržím slzy,
Ještě včera jsem si s jedním kámošem psala o Standovi a on mi napsal, jak by se on měl zachovat, a jak se ke mě chová se mu vůbec nelíbilo, prostě se na něho mám vysrat a nepsat mu a hotovo, jen at si napíše první, jenomže jsem si myslela že to vydržím mu nenapsat, jsem si říkala to vydržím tak týden? NE po třech dnech jsem mu napsala o přátelství - (on mi napsal že budem přátelé, a přátelství je něco více než kamarádství, tak mi poradil, že mu to mám napsat), jsem to ten týden prostě bych to nevydržela. A tak tomu kámošovi je 34 tak může na to mít jiný názor.

Učitel do vás něco hučí a vy máte tolik problémů, nejradši bych se na vše ******* :(

oooo děkuji za vřelé návštěvy :)

30. října 2012 v 20:31 | Kandee9
DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVY MILÍ ČLOVÍČCI

305686_257771460982773_1203340119_n_large

MÁME TU 2002 NÁVŠTĚV

VELICE SI TOHO CENÍM :)

JEN TAK DÁÁL.....

Slyším myšlenky svého srdce

30. října 2012 v 16:23 | Kandee9

slyším myšlenky svého srdce


Slyšíš můj hlas, slyšíš moje volání, slyšíš moje umírající srdce, které touží po lásce, ale někdo tu lásku zlomil, ukřižoval, zahodil. Láska se ztratila, neví kam jít, nedokážu jí ukázat cestu. Bloudím pořád dokola ve své tmavé místnosti a přemáhá mě stesk, touha udělat neco hloupého. Nahlédnu z okna do prázdné černé oblohy, a tam spatřím černého ptáka, který sedí na vysokém smrku a zpívá tak smutnou písničku, že se mi začali hrnout slzy ven. Zpívá nádhernou píseň o nešťastné lásce, o tom jak ji někdo udusil a schoval, aby se nevrátila odkud přišla, proč ale o ní zpívá, když za to nemůže, nebo opravdu je láska tak špatná, nebo jí jenom někdo nepochopil a nepříjmul jí jaká doopravdy je? Představme si, že láska je terčem nás všech, krademe za ni, pláčem za ni, pijeme za ni, umíráme za ni, zapomínáme za ni, střílíme za ni, když si to tak uvědomíme, nakonec vlastně sami sebe raníme a když si svoji lásku představíme, vidíme vlastně jak krvácí, dame ji dohromady, ale vždycky někdo příjde a zatáhne za nitku, která otevře svoji ránu a začneme zase krvácet, nikdy jsem neviděla šťastnou lásku, která by neměla žádné trápení, v každé lásce se vytvoří rána, kterou vytvoříme, ale po malých krůčkách ji zase zachráníme. Právě ted se trápíme s láskou, která nás zradila, odkopla nás a hodila do rokle, úplně na dno, ze které se nedá zachránit, ale pokud budeme věřit, budeme chápat, a řekneme si že budeme bojovat, že to nevzdáme, podá nám někdo pomocnou ruku, tak se snadno dostaneme na vrchol a uspějeme jak v lásce, tak I svých snů. Budeme žít plné radosti míru, a budeme mít někoho koho máme moc rádi.

On moji lásku nepochopil, nepříjmul jí a ani si neumí představit jak mě láska k němu změnila. Já, ale chci aby pochopil, aby mi uvěřil, chci aby to mu dal ještě šanci, a chci aby na to nezapomněl ! chci aby mě příjmul takovou jaká jsem, já jsem ho příjmula jaký je a nic se na tom nezměnilo, tak proč to nechce chápat, jak se říká kluci jsou z jiné planety a mají na vše jiný názor než mi holky a berou věci jinak. Chápu to, ale copak lidé v lásce nejsou aspoň trochu stejní?

Ještě, že mám v životě o koho se opřít - kamarádi, rodina, a já sama, - oni mi důvěřují, podporují a pomáhají, a děláme život společně šťastným a lepším.

Gimp 2 nový výtvor - Srdce -

30. října 2012 v 16:20 | Kandee9

Dneska jsem byla mimo :)

30. října 2012 v 16:19 | Kandee9
Dneska už od rána jsem byla mimo, školu máme na osmou hodinu a já si balím věci a jakože jdu do školy už na sedmou, mamka mi říká vy máte na sedmou? a já si říkám mi máme na sedmou? Tak se jdu kouknout na rozvrh a tam opravdu máme na osmou, tak jsem rychle šupla do vyhřáté postýlky a skoro celou hodinu jsem dospala. Tohle se mi nikdy nestalo, ale ze třetího ročníku to mám ještě asi pomotané :D.

nejsi online proč??

29. října 2012 v 22:38 | Kandee9


Nejradši bych na to zapomněla...:(

29. října 2012 v 21:53 | Kandee9
Dnešní den jsem totálně podělala, už od rána jsem měla blbou náladu, ve škole, jsem to zvorala, nepíše mi, a já mám toho akorát dost, ještě rodiče ze mě vypáčily známky a byla to hrůza, už vidím svět před sebou, jak to zase nezvládnu, schoulím se někam, do tmavého místa, poslouchat smutné písničky a plakat a na vše zapomenout. to si vzpomínám, jak jsem na tom byla ještě na tom hůř, prostě jsem byla duchem nepřístupná, lehla jsem si na podlahu a koukala z okna na nebe a ptala se sama sebe na otázky, kterým jsem nerozumněla. nebo mě neustále bolelo srdce nebo při procházkách se psem, jsem se často zastavovala a koukala do blba byla jsem mimo,,a takové podobné věci co dělají emo nebudu komentovat :(, to jsem vypadala jak nějaký psychopat, ale moc mi pomohlo, když jsem o tom začala mluvit s lidmi a tím jsem se trochu uklidnila, ale nikdy na to nezapomenu, protože mám něco, co ve mě zůstane asi navždy.