Listopad 2012

Vánoční dárečky :)

30. listopadu 2012 v 21:56 | Kandee9
Pátek večer co dělat? :/
For Morgan 2
Poslouchání zamilovaných písniček od Krystýny mě jen tak nebaví, u toho by se dobře spinkalo, tak jsem se rozhodla, na stole vánoční balící papír, nějaké ty stužky a ve skříni schované dárky, tak jsem si vzala nůžky, izolepu a začala balit, aspoň to budu mít, mám 2 dárky pro taťku - dlouho jsem přemýšlela co mu koupit, tak jsem dneska zašla do knihkupectví, on má rád vaření a hlavně grilování, tak jsem mu koupila knížku šéf na grilu, to si myslim že by se mu líbilo. Potom jsem zabalila dáreček pro pro svou Lásku (nechodíme spolu, ale vypadáto, že asi brzo začnem :)) ♥
Balení dárku mi moc nejde, vždycky stím zápasím, ale vyšlo mi to tak jak jsem chtěla.
Ještě dělám vánoční adventní věnec, tak se nechte překvapit, je tak trochu odlišný od ostatních ale to mi neva.


Krásné vlásky

30. listopadu 2012 v 19:39 | Kandee9

To je ale krásná barvička, tu bych taky chtěla :)Devět komplimentů, které na kluky zabírají

29. listopadu 2012 v 13:38 | Kandee9
Ale vlastně pojďme si nejdříve říct jak jsem se k tomu dostala.
Chtěla jsem to pomalu už vzdát, nevolal mi, nepsal mi a na fb vůbec nechodil, tak jsem z toho byla velmi nešťastná. Další den, jako obvykle sedím u fb, a tak prohlížím si obrázky, a najednou jsem viděla, jak někdo označil Standu na nějaké párty, (v předešlém článku jsem už o tom psala nějaký ten skype a že jsme si povídali a tak), takže jsem si přidala jeho kámoše a potom si mě přidal Standa na jeho skype, takže jsem ted pořád online a čekám až bude taky, skoro ted si píšeme skoro každý den a vypadáto, že bychom mohli snad už konečně něco spolu mít, proto jsem den ode dne šťastná a mám daleko lepší náladu než ty poslední dny. :)
Na skypu to sice bylo fajn, ale nebili jsme tam sami, takže bylo pro mě docela blbý tam něco osobního říkat Standovi, když tam měl kámoše, takže jsem musela počkat až bude sám.
Standa se přihlásil a já jsem mu vše řekla co jsem měla na srdci a jak se mám, a také dostal ode mě pár komplimentů, které jsou pravdivé. Takže jsem potom šla na internet a tak hledala jsem něco o lásce a narazila jsem na komplimenty, které zabírají na kluky, vím, že každý kluk je jiný, ale docela podobné komplimenty, kterétady uvedu, jsou dosti podobné, které jsem mu řekla. Ke každému něco napíšu jak to bylo.

summer1101 / Pinterest

1. "Věřím, že to dokážeš."

Pokud kluci chtějí něčeho dosáhnout, umí si za tím jít opravdu tvrdě. Ale i oni potřebují občas důvěru ve své schopnosti trochu nakopnout. Nic na světě je nepovzbudí tak jako podpora milované dívky. Ať už se jedná o těžkou zkoušku ve škole, důležité obchodní jednání nebo opravu kohoutku v koupelně, řekni mu, že by tě nenapadlo pochybovat, že to zvládne levou zadní. Ovšem pozor, nesmíš toho začít zneužívat…

2. "Cítím se díky tobě krásnější/šťastná/sexy."

Komplimenty, kterými zdůrazníš jeho pozitivní vliv na tebe, patří k těm nejvroucnějším a nejhlubším. Otevřeně tak přiznáváš, že jsi díky němu lepší. Kluk, kterému na tobě velmi záleží, se přirozeně snaží, aby ti s ním bylo co nejlépe. Takové doznání má pro zamilovaného chlapa stejnou váhu, jako pro vojáka metál za chrabrost.
S 2 musím souhlasit, něco podobného jsem mu řekla. Vrátila jsem se ze školy domů, zapla skype a kecala jsem si s ním až do noci, vysvětlovala jsem mu i ten první rozhovor se mnou, byla jsem tak trochu nervózní, nééé kecám byla jsem dost nervózní, ale napsal mi že mi to šlo, tak to jsem ráda, potom se mě ptal na školu a tak jsem mu řekla že mi to jde poněkud lépe a čím by to asi bylo, (on nechápal), tak jsem mu napsala že je to tebou, on mi napsal (udělal jsem ti něco, že ti to jde lépe) a já na něho, že jsem ho mohla po tak dlouhé době vidět. Má nejkrásnější úsměv a oči, to už navazuje na další část 3. toho opravdu potěšilo a poděkoval mi, jsem do něho blázen, tak chcui, aby se taky začal trochu o tuu lásku zajímat.

3. "Zbožňuju tvé oči/úsměv/mužná ramena."

Kluka jistě potěší, když mu řekneš, že tě fyzicky opravdu přitahuje. Co konkrétně se ti na něm ale tolik líbí? Je to úsměv? Oči? Vypracovaný zadek? Řekni mu to. Takový kompliment má mnohem větší sílu.
Ano moc ho to potěšilo, jeho krásné hnědé oči a ten krásný úsměv.

4. "Je mi s tebou překrásně."

K pravé lásce nestačí je to, že nás druhý přitahuje fyzicky, že má dobré zaměstnání nebo peníze. Důležité také je, jestli je vám spolu příjemně. Komplimenty proto nesměřuj pouze k jeho vzhledu, ale čas od času mu řekni, že je ti s ním moc dobře.

5. "Dneska ti to opravdu sluší."

Kluci (ve většině případů) nejsou tolik posedlí oblečením a doplňky jako my holky. Přesto i oni rádi uslyší, že když už si dali tu práci vyhrabat ráno ze skříně čistou košili, dvě stejné ponožky a vcelku obstojné kalhoty, stálo to za to. Štve tě, že je tvému miláčkovi úplně jedno, co má na sobě? Vždy, když se hezky oblékne a učeše, pochval ho. Třeba se nad tím díky tomuto komplimentu začne více přemýšlet.
Ano, řekla jsem mu do kamery, že mu to strašně sluší a to mi bylo jedno co měl na sobě a potom se usmál.

6. "To je ten nejkrásnější dárek, jaký jsem kdy dostala."

Připravil pro vás romantickou večeři? Vybral pro vás dva bezva dovolenou? Koupil ti krásný šperk? Snažil se dokázat ti, jak si tě cení. Oceň proto i ty jeho snahu - právě to od tebe očekává. Že bys radši náušnice s modrými kamínky místo růžových nebo že možná trošku připálil steaky? To je proti tomu pocitu vlastně úplně fuk, ne?
No pro mě snad největším dárkem pro mě bude že přijede za mnou.

7. "Obdivuji tvoji práci.


Spousta dnešních žen se zajímá hlavně ospolečenský statussvého partnera, respektive o to, kolik měsíčněvydělává. Chlapy ale potěší spíše tvůj zájem o to, co dělá. A úplně nejvíc funguje, když to dokážeš ocenit a řekneš mu, že ho za jeho práci obdivuješ, nebo uznáš, že je ve svém oboru opravdu dobrý.

8. "Máš opravdu skvělou rodinu/přátele."

Jeho nejbližší jsou pro něj velmi důležití, dovedl by se za ně i bít. Přestože neustále nadává na svoji potrhlou sestru, otravnou matku a směje se svému kamarádovi, že na balení holek je totálně neschopný, opovaž se kritizovat je ty sama, mohlo by ho to urazit. Když naopak prohlásíš, že mám fajn rodiče a zábavné kámoše, znamená to pro něj opravdu hodně (a pravděpodobně to nebude brát jako kompliment).

9. "Co bych si bez tebe počala?"

Kluci se vyžívají v pocitu, že jsou potřební. Ať už ti pomůže s úkolem do fyziky nebo ti odšroubuje vršek od minerálky, nezapomeň mu poděkovat a zdůraznit, že bez něj by sis s tím jen tak snadno neporadila - jeho chlapskému egu to určitě udělá dobře.

Já se teda mám, další do sbírky

28. listopadu 2012 v 20:55 | Kandee9
Tatík přijel domů a přivezl mi tyto krásné kaktusy do sbírky, že jsou krásné, já kaktusy, nebo sukulenty miluju, jak jejich tvar i květ a nejlepší na tom je, že se nemusí skoro vůbec zalévat.

GYMNOCALYCIUM


Kouzelný tanec

28. listopadu 2012 v 18:00 | Kandee9

Hodně ted poslouchám písničky od Kristíny a představuji si jak tancuju s ním, pěkně bok po boku, tělo na tělo a cítit ho, a potom se dotknou rty, na jeho rty a létat v oblacích........♥♥♥♥moje nové udělané video od Kristíny

28. listopadu 2012 v 17:32 | Kandee9

Náš první společný tanec..I love YOU !!

27. listopadu 2012 v 20:48 | Kandee9
"Chci být tvá princezna, která protančí s tebou nádhernou celou noc"

Tvoje srdce neztratím

27. listopadu 2012 v 20:27 | Kandee9
"Odešel jsi,
ale ted jsi se vrátil,
a hledáš svoje srdce,
neboj se,
já jsem jsem ho den i noc opatrovala a věřila v to,
že se jednou ke mě vrátíš
a budeme ho opatrovat spolu"

Moje sny se plní

26. listopadu 2012 v 23:39 | Kandee9

mám pocit že se mi vše plní a jsem moc................moc štastná a on řekl, že se na mě těší !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dá mi pusu a obejme, nejde mu o dárek ale o mě :)


Přísahám...

26. listopadu 2012 v 19:54 | Kandee9