Leden 2013

nyannyanNYANNYANnyannyan!!!

31. ledna 2013 v 19:20 | Kandee9

Moje tvorba na GarageBand

29. ledna 2013 v 13:46 | Kandee9

Moje tvorba na GarageBand - 2 krátké songy jsem zpracovala snad se budou líbit :D

http://www.youtube.com/watch?v=JpjX2yn_fko

http://www.youtube.com/watch?v=unVRrbG8u_s

Pocity..

29. ledna 2013 v 13:42 | Kandee9
Tumblr_mhdmllngdc1rbar4ao1_400_large

POCITY


Jsou lidé, kteří se trápí, mají problémy, špatné vzpomínky, velmi slabé sebevědomí, zahánějí smutek pláčem a trhá jim to srdce, řezné rány, sebepoškozování a černé myšlenky.

Jiní lidé jsou šťastní, mají sebe sami rádi, mají štěstí, a užívají si život, jak v sedmém nebi. Co více si přát.

Každý člověk se v těchto dvou životech ocitne, někdy je smutný, jindy je veselý, ale co když se člověk ocitne někde mezi, v obou těchto životech a prožívá je společně, kdy je šťastný ale přitom se trápí, nebo naopak, srdce ho hřeje při těle, našel třeba opravdového přítele, nebo lásku, ale přitom mu slza upadne.

Je to zvláštní citlivý člověk, jako jsem já. Hodně se tento člověk trápil. Ale teď je ten člověk šťastný, jako jsem já, protože jsem našla na světě člověka, který mě dělá šťastnou, a za to mu strašně děkuju, ale naskytne se mi někdy chvíle, že se zamyslím a říkám si, jak tenhle život za něco stojí a spustí se mi proud slz, né že bych brečela, že jsem smutná, nebo že mě něco trápí to ne, prostě musím brečet, protože jsem šťastná, je to takový strašně krásný pocit, a říkám si, co to je? Brečím, ale moje srdce nepláče, spíše skáče radostí. Když ráno vstanete a vaše srdce nekřičí bolestí nepláče a není nemocné, tak to je super…(Ještě vzpomínám kdy jsem se v noci probouzela a nemohla jsem usnout, pořád promítala nad životem jak je nesnesitelný, a přes den se nedalo ani dýchat, natož vydržet tu bolest, která ranila moje srdce)… takže mu strašně děkuju, že moje srdce dokázal vyléčit. Už se asi opakuju, ale strašně ho mám ráda a tenhle pocit je opravdu nádherný, hlavně čas to vyřešil, všechny tyto problémy, je to úžasný pocit, už dlouho po tomto hřejivém pocitu toužím a on se splnil.

Noci probrečíte, bolí vás u srdce a nakonec někdo přijde, podá vám pomocnou ruku a vyřeší všechny vaše problémy, ráno vstáváte a neslyšíte ani necítíte tu bolest, jenom to ticho a teplo, protože vaše srdce může konečně žít. A já doufám, že už nikdy moje srdce nebude plakat a ani já.Zeus x Lucy Další pokračování...

25. ledna 2013 v 13:58 | Kandee9
Tak jsem konečně dodělala další část příběhu Lucy a její dobroružství, zde máme video, užijte si to a dyžtak písněte do komentářů, jestli se líbílo ok Jsem se podívat! :D

Moje tvorba Maluji Stromy

24. ledna 2013 v 19:27 | Kandee9
Strašně ráda kreslím a maluju, a teď si procvičuju stromy, podle jednoho videa jsem zkusila nakreslit obrázek, bohužel mi barvy moc nesplynuly, protože to měla slečna na plátně a já to mám jenom na papíru, ale co zkusila jsem to, stromy mi moc nejdou, ale myslím si že se mi to podařilo, co myslíte??

STROMY


EPICK MEAL TIME!!!!!!!

22. ledna 2013 v 20:10 | Kandee9

Statečný pes

22. ledna 2013 v 19:46 | Kandee9

♥♥ >>Statečný pes<< ♥♥

♥♥>>DENY<<♥♥


Náš pejsek, je úžásný, strašně ho miluju a je to můj nejlepší přítel, za nikoho bych ho nevyměnila, je to moje štěstí, jako každý pes má nějaké ty problémy, takže byl hodně nemocný, ale vše zvládl perfektně a pořád se snaží, je to super společník i přes pár chybiček , ale je super, prostě jak si ho člověk vychová, takový je. Ano něčeho se bojí, to každý pes, ale je strašně zvědavý a chytrý pes.
Ale dneska bych ho chtěla uvést jako statečného psa, protože si dokážete představit že psi tak jako mi nemáme rádi doktory a hlavně očkování, a proto dneska byl na očkování, ale už je zvyklý, těch operací co prodělal a vyšetření, takže má nepříjemné vzpomínky, takže jsem měla trochu strach, že doktora pokouše, ale byl mooooc statečný, pěkně držel a nevydal ani hlásek, byl moc hodný a zvládl to na jedničku, je to moc šikovný pejsek. :) Miluju Tě!! Denoušku :)

Info o video-příběhu Zeus x Lucy Sims 3

22. ledna 2013 v 18:57 | Kandee9
Předběžně sem dávám info, kdy by mělo být toto video zveřejněno,
doufala jsem že to stihnu tento víkend, bohužel jedu za přítelem na celý víkend, tak očekávejte až za 14 dní, nebo jak se k tomu dostanu a taky podle času, do konce tohoto měsíce, bych to mohla dát.:)