Duben 2013

Harmonizace čaker

29. dubna 2013 v 22:30 | Kandee9

Zde je nádherný článek o čakrách, zbožňuji tuto stránku.
Proč ale zrovna čakry, no zjistila jsem že mám 2 zablokované a musím je odblokovat. Zjistila jsem že blokované čakry se tvoří strachem a já mám tu smůlu že žiju hodně ve strachu, někdy až moc, takže si myslim že musim mít pořád neustále zablokované čakry, ale koupila jsem si na astrovíkendu moc zajímavou knížku, která mi pomáhá a hlavně mi pomohla s odblokováním jmenuje se MEDITACE S ANDĚLY OD BOŽENY KOUBOVÉ - moc doporučuji, je tam i meditace proti strachu, což potřebuji nejvíce.
Nejlepší je ale se zeptat kyvadla jakou čakru mám zablokovanou, já jsem si je nejdříve odblokovala, ale měla jsem si nejdříve zjistit jakou mám blokovanou, ale nevadí, každá čakra má svoji barvu, takže jsem si je nakreslila a vybarvila, ke každé přiložila kyvadlo - jestli se točí čakra je v pořádku, jestli se u některé hází ze strany na stranu je blokovaná.
Já jsem si odblokovala jenom jednu, další den si odbloknu další, protože jsem se soustředila na všechny a né jenom na některou, vzala jsem to tak obecně, ale nejvíce jsem se soustředila na srdeční, protože srdeční čakra v posledních letech moc trpěla a já vím čím - neopětovaná láska a podobně. Teď už je v pořádku.
Každý si to dělá jak chce ale já si sednu do tureckého dřepu na polštář, pustím si příjemnou třeba Zen music a pravidelně dýchám a třikrát vyslovim za sebou třeba na poslední čakru OUM A TÍM SE ODBLOKOVÁVÁ.

Travis - The man who

29. dubna 2013 v 21:21

ASTROVíkend

27. dubna 2013 v 19:18 | Kandee9
Dneska u nás probíhal Astrovíken na zámku.
Už dlouho se rozhoduji jestli jít, takže jsem dnes šla. Kameny, vonné tyčinky, mast proti bolesti, diamantová voda, zářič energie, knížky o andělích, svíčky, tarotové karty, věštění a výklad z ruky, různé přednášky, prostě úžasná návštěva tohoto dne.
Jsem strašně ráda jsem sem šla. Nechala sem si udělat výklad číst z ruky a prostě nepochopim jak to ta slečna z mých ruk vše vyčte, prostě mě celou vyčetla, co mám ráda, jaká jsem a budoucnost. Jsem ráda že jsem si to nechala vyčíst, měla sem jenom obavy co řekne, ale ulevilo se mi, nic špatného mi neřekla :)

Pak jsem ještě zašla s mamkou k jednomu stolu, kde pán čistil čakry apod, hned na mě vy máte slečno 2 zablokované čakry, a musíte být opatrná s otevřením kanálů, protože bych s tim mohla mít problém a prej že jsem měla před dvěma roky nějaký problém a nevim jak to o mě ví ale poznal, že hledám něco o duchách a chci je vidět, ale neměla bych si s nima zahrávat. Chtěl mi pomoci s odblokováním, ale to by mě vyšlo na 2 000,- a to za to fakt nedám, takže jsem si radši šla zameditovat s příjemnou hudbou, k tomu jsem si koupila vonné japonské tyčinky a popíjela sedmikráskový čaj.

a nakonec už dlouho hledám léčivé kameny sluneční - protože jsem měla prstýnek a on se mi zlomil - dodával mi příjemnou energii a bez něho jsem byla neklidná, takže jsem si koupila náramek a je tam mezi nimi i měsíční kámen tan mám taky ráda.
ale nejradši mám prostě sluneční a tyrkys - pro vodnáře takže se cítím snimi výtečně. Kámen si vybírá člověka, prostě mu někdy nesedne třeba takový hematit jsem si ho koupila anemohla jsem ho mít u sebe u něho se mi vždy udělalo slabo ale když jsem ho dala pryč tak jsem byla v pohodě.

Další energie

26. dubna 2013 v 21:40 | Kandee9
Dneska se mi fakt daří něco zachytit

GALERIE

26. dubna 2013 v 20:03 | Kandee9

V galerii máme plno nový fotek třeba Jarní Foto......koukněte :)


Viděla jsem skřítky :)

26. dubna 2013 v 19:54 | Kandee9
Přiběhla jsem domů ze školy, hned na oběd a zas na doučování z angličtiny, a potom na zahradu zalévat a sázet květiny. Dneska opravdu bylo nádherně, když jsem se procházela cestou domů, podél cesty je řeka a nademnou koruny stromů, zpěv ptáků a ten zvuk vody a hlavně klid, vůně rozkvetlých květin a stromů a lehký vítr.
Přešla jsem malý můstek, musela jsem opatrně, aby mě tam nespadl pes, on se strašně bojí přes mosty, ale zvládl to moc dobře. Byly jsme na druhé straně a naše cesta pokračovala dál, měla jsem sebou ještě košík, protože jsem si natrhala zase nějaké bylinky na čaj. Všude kvetly pomněnky, tak by mohly na něco léčit ne? Vůbec jsem si nemohla vzpomenout na jaře co modře kvete a na tuhle jsem úplně zapomněla :).
Přes cestu mi přelétla krásná hrdlička, ten let byl úžasný, miluju ptáky, ale hlavně ty co žijí u nás tak asi nejvíc hrdličky a kosi, protože nádherně zpívají.
Dostáváme se už konečně k hlavnímu bodu, teda k názvu článku.
Byla jsem na konci cesty, kdy jsem se musela rozloučit se stromy a tím úžasným klidem.Viděla jsem slunce a jeho paprsky přes strom,řekla jsem " to je nádherný strom", vyndala jsem si mobil a musela ho vyfotit, jak paprsky slunce mezi korunou prosvítaly :), když jsem se tak koukala na fotky, uvědomila jsem si že v koruně stromu objevil skřítek a dyž jsem si to více přiblížila tak měl krásný úsměv, mám ještě druhou fotku a tam je také skřítek, ale už je u kmenu stromu.
Na této fotografii naleznete takový červený flek a v tom fleku se ukrývá ta energie ( v galerii je to zvětšené ale není to moc kvalit, když to bylo z mobilu, za to se omnlouvám.
Zde druhá zase se můžete podívat do galerie normálně jak tam jsou ty orby, focení...světélko máme u kmene na pravé straně v dolním rohu.
Skřítkové to možná nejsou, spíše to je energie, když jsem tak pročítala blogy, hlavně od Alušky, která mě ispirovala a strašně jí obdivuji. ( http://karolinaloskotova.blog.cz/ ) v lesích je energie, takové velké světlo.
Asi právě proto se mi ukázali, protože jsem řekla, že je to nádherný strom. Vůbec jsem nedoufala, že by se mi mohli někdy ukázat, no vlastně já pořád toužím po nich, je vidět, zkoušela jsem i vyfotit les v zimě, i tam se mi ukázalo světlo, ale v zimě vše spí, takže jsem ani moc nefotila, protože skřítci spí, ale na jaře a vlétě jich musí být nanejvíš stovky v lese , no spíše jeto takový parčík, kam chodím nasávat pozitivní energii a cítím se tam v bezpečí, takže co nejdřív tam chci zajít a poprosit stromy o energii, ale nejlepší je jít bosou nohou po trávě a ještě když je rosa.
Prostě se ukážou v dané chvíli a správnému člověku - tedy hodné osobě :)

Batika, trička, e-shop

25. dubna 2013 v 15:49 | kandee
Dneska u nás ve městě byl jarmark, takže po škole jsem šla se na něj hned podívat a něco si koupit.
Hned mě zaujal stánek s batikou, miluju batikovaná trička, takže jsem si musela koupit 2 jsem se nemohla rozhodnout jestli barevné nebo černobílé, fakt nádherná jsou.
je to rodinný obchůdek - zde prodej - www.matajula.cz - moc krásné výrobky a už jsem si tam našla hned další oblečení který si u nich koupím, a jako cenu bych ohodnotila za dobrou. Na léto bych řekla že jsou nejlepší :)

Sims 3 galerie

24. dubna 2013 v 20:30 | Kandee9
MÁME NOVÉ OBRÁZKY S NOVÝMI KOŇMI - NOVÁ RODINA - GALERIE SIMS 3 MAZLICCI

PRINC + SWEET
-------
SYN - WOODY
DCERA - WENDY

Vyrobte si domácí bylinkový šampón

23. dubna 2013 v 17:16 | Kandee9
Vyrobte si domácí bylinkový šampón

K přípravě domácího bylinkového šampónu budeme potřebovat nastrouhané olivové nebo tekuté marseillské mýdlo, dále také 150 mililitrů vody, esenciální olej a hrst sušených bylinek vybraných podle typu vlasů (například kopřiva, heřmánek, listy břízy).

Ve 150 ml převařené vody necháme rozpustit dvě lžičky olivového nebo marseillského mýdla, přidáme dvě kapky esenciálního oleje a necháme do druhého dne odstát. Druhý den přidáme do směsi vybrané bylinky a necháme alespoň 2 hodiny louhovat. Poté domácí šampón přecedíme do čisté lahvičky a můžeme začít používat.

Tip: Vhodnými bylinkami jsou například heřmánek, který zklidňuje pokožku hlavy a zvyšuje lesk vlasů, kopřiva podporující růst, lesk a zamezující vypadávání, nebo bříza, která omezuje tvorbu lupů, mastnoty a brání vypadávání vlasů.
To mýdlo se dá asi normálně koupit v drogérce že?

sedmikráska léčivka

23. dubna 2013 v 16:06 | Kandee9
Myslela jsem si že jsem článekk o sedmikrásce dávala, ale asi ne.
O sedmikrásce jsem se dověděla že léčí akné a má v sobě také hodně vytamínů, takže sedmikrásek mi roste na zahradě nejvíc, takže v podstatě jich mám usušeno doma nejvíce :)

Jdu si udělat čaj :)
pokud by někomu čaj nechutnal může si ho osladit medem :)