Listopad 2013

Adventní věnec červený

27. listopadu 2013 v 18:00 | Kandee

Vánoce se blíží a já začala s věnečky mám tu jeden na fotografii..líbí se vám ? :)


HOWRSE.cz Francouzský klusák

21. listopadu 2013 v 13:05 | Kandee
V kartách jsem měla dneska štěstí za zlatou kartu jsem dostala M. paže a vyměnila jsem je za zlaté jablko..konečně!!
Konečně mám nové zbarvení pro mé klisny v rodině čistokrevných francouzských klusáků. Dávám jim zbarvení popořadě, ale dneska jsem dala zbarvení jiné klisně, které říkám Rigel Star - Toto pojmenování znamená jméno hvězdy, která je modrobílá, jenomže takovéto zbarvení neměli, nebo si moc nelíbilo, tak jsem vybrala jiné, takže Rigel Star zůstalo hnědé zbarvení s modrou hřívou, což se mi hned na první pohled líbilo, když jsem jej vybírala.

RIGEL STAR
noční hvězdy

DOVEDNOSTI: 175,29
Plemeno: Francouzský klusákVěk: 12 let 6 měsíců
Druh: KůňVýška: 170 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 460 kg
Zbarvení: Černý hnědákNarozena dne: 05.09.2013
Odchoval: KandeeVýdělky: 498 Equus
Dělá výborné pokroky, učí se rychle a přihlašuje se do klusáckých závodů. Teď momentálně je připuštěna a čeká hříbě, jako ostatní klisny.

LAMPÝÝ TAK NEBO TOHLE??

17. listopadu 2013 v 18:16 | Kandee
Řikala jsem si co to je Rozhodně rovná lampa je hezčí, než když je nakloněná, chápu je tam sráz, ale i přesto mi to příjde divné..:D

81. Koně

17. listopadu 2013 v 13:11 | Kandee |  Deník snů
Objevila jsem se ve stodole, připomínalo mi to spíše hřebčín pro koně, protože všude jsem viděla boxy. Dostala jsem za úkol nakrmit koně ovsem. Nabrala jsem do plechového kbelíku a vyšla ze stodoly. Cesta mě vedla k vysoké dřevěné ohradě s vysokou trávou a lučním kvítím. Otevřela jsem vrata a zase je za sebou zavřela, aby koně nemohli utéct. Nikde jsem koně neviděla, ale ta louka byla nádherná. Zkusila jsem zachrastit s kbelíkem s ovsem. Na pastvině z poza smrků, na mě vykouklo pár koní a rozeběhli se ke mě. Byli tak nádherní, jeden hezčí než druhý a už to škemralo nosem do kbelíku s ovsem. Byla to zábava, byli tak hodní a přítulní. Bylo tam celkem 6 koní s různým zbarvením - grošák, plavák, hnědák, vraník..., když se najedli a pomazlili se semnou, rozběhli se do lesa, pak jsem už jenom viděla jejich vlající hřívu a ocasy.

Výklad:
Kůň - životní síla

80. Hlasy

16. listopadu 2013 v 22:00 | Kandee |  Deník snů
Po zhlédnutí asi po 3 videa od Alue, jak komunikovat s dévy, jse mi zdál opravdu moc krásný sen.
Šla jsem podél krásných listnatných stromů a uslyšela ten tenký, sladký hlásek, povídal mi něco moc hezkého, ale už si nevzpomenu co..:D jako by mě stromy slyšely a odpovídali mi..


Krásný citát přátelství

7. listopadu 2013 v 22:51 | Kandee |  PŘÁTELSTVÍ
"Nekráčej přede mnou, možná za Tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná Tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel."

79. Návštěva

7. listopadu 2013 v 11:46 | Kandee |  Deník snů
Objevila jsem se s mojí třídou uprostřed velikého paláce u vysokých, širokých dřevěných dveří s velikou klikou. Museli jsme se rozestoupit, protože ty dveře se otevřeli a mi jsme všichni zpozorovali, jak se knám blíží kočár se zapřaženými bílými koňmi. v Kočáře seděla anglická královna Alžběta II.. Vykulila jsem na ni oči a nemohla jsem tomu uvěřit. Královna sešla z kočáru a zamířila si to přímo k nám. Všichni jsme se jí poklonily a pak nás zavedla ke dlouhému slavnostnímu stolu, který pro nás byl obdařený spoutu jídel, všichni jsme si k němu sedli a já seděla na pravo první u Královny :D (pustili jsme se do jídla).


snář.cz
Královna - změna v tvém životě, bude tvojí výhrou

Škola noci Vydání 1 OZNAČENÁ

5. listopadu 2013 v 19:43 | Kandee
Dnes jsem dočetla první vydání knížky OZNAČENÁ, první díl se mi opravdu zalíbíl a už se nemůžu dočkat až si přečtu druhý díl. Ráda bych se do čtení co nejdříve pustila ale knížku dostanu až k svátku v listopadu, takže musím ještě pár dní počkat.
Celý příběh je o Zoe Redbirdové, která je označena stopařem a stává se zní mládě upíra a dostává se do školy pro upíry. Recence této knížky i obecně nemám v úmyslu moc rozvíjet, protože bych se vypsala, co všechno se tam dějě a to nechci, prorože čtenář, pak se nemá na co těšit a není ani moc zvědavý co se tam bude dít. U knížek jsem radši napjatá, než když mi někdo řekne konec jak to skončí a moje nálada je v ....:D. No kdyby to vyšlo jako film, byla bych moc ráda.

Obálka titulu Označená