Prosinec 2013

Enerrgie - nový článek

20. prosince 2013 v 18:08 | Kandee
na mém novém blogu je moje cvičení jak cítit proudění energie

Vánoce + Vánoční výstava Litomyšl

10. prosince 2013 v 19:59 | Kandee
Těšíte se na Vánoce, já hrozně moc, ale vadí mi že každý říká vánoce na blátě, příjde mi to neobvyklé. když jsem venku přeju si aby na mě padal lehký sníh, doufám že se mi toho 24 splní a napadně nádherný sníh. Konečně jsem dneska začala péct cukroví, no..péct by se ani nedalo říct, spíš jsem hledala jednoduché přes net a vypadlo mi nepečené tatrankové kuličky obalené v kokosu a jsou výborné, pekáč a něco mám už ve sklepě :D stromeček máme zarezervovaný od sousedky smrček a dárky jsou už dávno sbalené. je to dost těžké co vybrat, ale jak procházím nety tak mě něco upoutá, zvážím možnosti a hned jdu objednat :). no Adventní věnce nakonec jsem udělala 4 a moc se mi povedli s jedličkou a ozdobičkami a hlavně svíčky, další výrobky jsem dělala ve škole a jsou taky pěkné.

V Litomyšli o víkendu 14 - 15 - 16. 12 na střední zahradnický a technický škole u nás je vánoční výstava a můžete si tam koupit výrobek, co jsme vytvořili, malé svícinky, věnce, podkovičky a mnoho další.
čas - od 9:00 myslim že do pěti. :)

82. Označená..proti zrcadlu??

2. prosince 2013 v 20:13 | Kandee |  Deník snů
Mám knížku s názvem Feng Shui, kde se píše, že když někdo spí proti zrcadlu budou se mu zdát špatné sny a s pomocí lapače to nepůjde, takže někdy lehávám na opačnou stranu proti zrcadlu, protože se mi lépe kouká na televizi, ale zase se mi zdají špatné sny, takže pak usnu a je špatně. takže nikdy nesmíte spát proti zrcadlu.

Zdál se mi sen, u kterého sem se opravdu bála, byl na mě moc děsivý, jak z hororového filmu, ale trochu nechápavý konec :D.
OZNAČENÁ ?? PROTI ZRCADLU
Hrozně moc se mi chtělo jet autem, měla jsem už svoje nějaké hnědé a jela sem navštívit mého bývalého spolužáka, jeli jsme potom přes křižovatku a nebrala jsem ohledy na blikačky - blinkry, takže jen tak tak jsem nedostala pokutu.
Autem jsem dorazila na nějakou chatu, kde jsem se sešla 3SB a přespali jsme tam. V noci téhož snu jsem nemohla usnout. Ocitla jsem se na cestě s alejí holých stromů a barva prostředí byla jenom tmavě černobílá a furt mi někdo křičel do uší. Bylo to opravdu strašidelné a já se moc opravdu bála. Na konci cesty jsem přišla ke staré chalupě, kde jsem našla svoji rodinu. Na křesle seděla moje sestra a dívala se na černobílou televizi a otec byl v kuchyni. Zeptala jsem se jak se mají a oni mi vůbec neodpověděli, nevěděla jsem proč a měla jsem pořád divný pocit co se to se mnou děje. Nikdo se mnou nemluvil a já víc měla strach. Najednou mě něco svědilo na čele a když jsem se byla podívat do zrcadla co tam mám, měla jsem celý obličej bledý a na čele jsem měla napsáno krví něčí jméno, odkryla jsem si vlasy z čela a měla jsem tam napsáno LUCIÁŠ. Táta a sestra se na mě podívali jako bych byla cizí, když jsem se zeptala na jméno, otel měl strašidelný výraz ve tváři a řekl mi, že jsem byla označená a vyhodil mě ze dveří a podíval se na mě upírským pohledem.

Vydala jsem se na další cestu, která mě zavedla k vysokému bílému baráku, kde byl chlapecký tábor a já měla za úkol, společně s vojáky někoho najít a zabít. Každý se vkradl k někomu do pokoje a když učitelé byly zkontrolovat pokoje, tak jsme se schovali. Zamkla jsem se v jednom pokoji a večer potají se vkradla po schodech k jednomu bufetu a ukradla pendreky a různé sladkosti.