Duben 2014

83. Účes + cesta v cizině + kouzelný meč

24. dubna 2014 v 9:10 | Kandee |  Deník snů
Objevila jsem se v kadeřnickém salónu, čekala jsem na chodbě mezi lidma až si mě kadeřnice zavolá, ale všichni zákazníci se jí bály a pomlouvali jí. musela jsem tam z donucení. posadila mě do křesla a začala si připravovat natáčky, laky, blonďaté klipy, což není moje barva, a kterou nemám vůbec ráda, ale začala to na mě přidávat víc a víc, chtěla jsem odejít, protože vůbec mi nedělala účes, který jsem já chtěla, dělala si to po svém, až potom kdy její dílo bylo hotové, začali mi na tváři vyskakovat hnědé fleky a strašně to svědilo. Kadeřnice si odběhla pro další zákazníky a já jsem si prohlížela svůj obliček, který vypadal opravdu hrozně a už sem ani se neptala o pomoc sundala sem blondaté klipy a odešla.

Cestovala jsem někde v cizině s rodinkou groswoldů, někde ztratili auto, takže nám nějaký stařík dal vozík, ale bez koní, v nedaleké ohradě sme viděli krásné 4 velké koně, tak sme se je rozhodli koupit, bohužel Clark neuměl s cizími penězi tak jsem to anglicky zkusila a mladá slečna vyhověla, vybrali sme si koně, zapřáhli jsme je a vyrazili.

Byl večer a mi sme dorazili k nějakému hradu, kde sme chtěli přenocovat, ale zjistili sme že ten hrad obývá zlý král a zavřel nás do komnaty s jedním oknem. nwvěděli sme co dělat, ale po chvíli knám přišel pric a chtěl nám pomoci, má kouzelný meč, který nás udělá neviditelnými, abychom mohli projít bezpečně chodbou.

Nová Sims rodinka

5. dubna 2014 v 16:53 | Kandee

nový článek

1. dubna 2014 v 21:12 | Kandee
na blogu maduchovnicesta.blog.cz je kratičký článek o vesmírné energii, kdo by měl zájem může si ho přečíst je to o tom jak vlastně dokážu a hlavně vidět energie z vesmíru. :)