Srpen 2014

87. UFO

16. srpna 2014 v 16:32 | Kandee |  Deník snů
Objevila Jsem se v sále, kde jsem tancovala s klukama a viděla sem tam i i spolužačku, se kterou jsem si povídala, vypadala že se má dobře, (doopravdy, ale umřela a někdy se mi ve snech zjevuje :(), pak jsem se sprchovala a kluci ctěli semnou, ale utekla jsem jim. Utíkala jsem ze sprchy a běžela jsem z kopce dolů až na mostě jsem se zastavila a něco vyhodila do vody, nějakou malou věc, zdřejmě byla pro ty kluky důležitá, ale nevěděla jsem co by to mohlo být. (taková malá zářivá, hranatá věcička) Najednou se nebe ztemnilo a všichni lidé začali utíkat do lesa, aby se knám nedostali, ale kdo? pak sem si všimla že z nebe vychází obrovský talíř, který zeleně svítí, do lesa se knám těžko dostal. Z talíře se otevřely malé brány a znich se k nám natáhly dlouhé pružné pazoury a někomu z nás něco vzali už nevím co to bylo a snažili se to napodobit, z talíře vylezli asi 3 mimozemšťanky byly to malé holky, které měli dvě nohy s dvěma prsty, rostrhané oblečení, gumové fialové vlasy s korálky a zelenomodré zářící oči, něco si povídali, pak se zase vrátili na lod a odjeli, všichni si oddychli a šli zpátky domů, já sem šla také, ale zastavila jsem se u květinářství a proti mě běželi koně, všichni na mě volali nasedni na koně...nasedla jsem chvíli jsme všichni běželi na koni, modrošedá obloha k nám postupně dolů slehla a koně najednou už neběželi po cestě ale po obloze se vznášeli a běželi jsme do černé tmy..konec.

UFO, záhadná věc, koně, květinářství a sprcha?? Tohle byl snad nejdivnější sen co sem měla :D

můj první rybí cop

16. srpna 2014 v 13:56 | Kandee
Ahoj před chvilkou jsem zkusila si uplést rybí cop...:D


Nová kresba

11. srpna 2014 v 15:13 | Kandee
Nové obrázky v galerii moje výtvory jukněte, třeba kdo je fanouškem Erzy z Fairy tail anime, se může juknout na moji novou kresbu Erzy z mangy. Pláče, ale je nádherná.

86. Jednorožec

11. srpna 2014 v 11:14 | Kandee |  Deník snů
Doma je doma, takže předpokládám v to, že budu mít zase bláznivé sny, i když u sebe nemám lapač snů.
Byl zrovna včera úplněk, který jak jsem slyšela prý nejblíž naší zemi. Přemýšlela jsem nad tím, jestli mě nechá spát, nebo ne. Žaluzie jsem měla zatažené, ale i přesto se jeho zář dostala do mého pokojíku a celou mě ozářil. Celou noc jsem se převalovala. Nohy jsem měla venku, až z toho převalování jsem se bouchla o kraj postele. Přišlo mi že se mě nebude zdát sen, ale nakonec to vyšlo. Prosím pak okomentovat!!!!!!!!!

Jednorožec
Objevila jsem ve stáji, kde moje kamarádka strojila 2 koně do zápřahu a řekla mi že si mám vyjet, také s nějakým koníkem. U boxu nalepení vedle sebe do mě čumákem šťouchali 2 krásní koně, jeden byl celý bílý a druhý také bílý s béžovými fleky na zádech. Vybrala jsem si koně se skvrnkami. Dalo mi to trochu práce, než jsem na něho našla postroj a jeho příslušenství. Naskočila jsem na něho a běželi jsme,..přes překážky atd, najednou se ale před námi ty překážky zlomily a cesta se drolila a padala před námi, most se také rozpadal a z koně se stal jednorožec, který krásně zářil, když jsme přeskočili jednu překážku kůň špatně skočil a spadl na rameno a já na něho. Hned se ale postavil a cukal hlavou, seskočila jsem z něho a pohladila ho po šíji. Uklidnil se a dál jsme šli pěšky a pěkně pomalu. Na kraji lesa jsme objevili jeskyni, kde bylo bezpečno, odstrojila jsem jednorožce a zašla do místnosti, kde byly dřevěné police a na každé z nich byly malé barevné krabičky já sem měla růžovou a otevřela jsem ji a byl tam kus papíru, na kterém bylo napsáno co musím pro svého jednorožce udělat, najednou se tam všichni sešli a museli sme vymyslet nebo zjistit kdo to vše dělá, objevil se tam skřítek se zelenýma očima a vypadal děsivě..pak sem šla hledat ostatní, pomohla jsem papouškovi a kachničce, která pak pomáhala dávat malím kachničkám rybky.

KONEC

Balkon - pomalinku začínám..fotky

6. srpna 2014 v 19:12 | Kandee

Ahoj.. .takže na úvod, převažuje barva šedá a fialová. Musím se teda přiznat že nejsem milovník šedé, dá se říct že ji nesnáším, jako žlutou, ale jako nábytek je s ní úžasný. Krásně spojuje ostatní barvy dohromady. Je to opravdu malý balkon, (pro 4 lidi), ale chodíme tam, jak se dá, škoda jen že výhled mi zabraňuje další panelák, takže místo krajiny vidím cizím do oken :D.
Moje suchozemská želva stepní

3. srpna 2014 v 14:02 | Kandee
Tak nakonec jsem si pořídila želvičku druh stepní. Majitelka mi ji dovezla z Brna. Vypadá moc hezky a je ulítlá na banány. Po příjezdu domů byla velmi čilá a pobýhala na podlaze sem a tam :D. Na noc byla ještě ve svém malé terárku s kokosovým substrátem. Ráno si zobla trochu do kolečka banánu, ale pít nechtěla, jen dělá bobky. Dnes ráno jsem jí udělala velké terárko s kůrou, oblázky a bazénkem. Povrch má hlínu, protože jsem si našla na internetu že se zahrabává. Ještě vymýšlím k ní jméno. Majitelka nám řekla že je to samička, ale pak se zjistilo že je to sameček :D. Nevím jak je starý takže s ním pojedu ještě k doktorovi aby se na něho podíval jestli je v pořádku. A tato želva je zakrslá.


pomerančové mini muffiny z výrobníku

2. srpna 2014 v 17:02 | Kandee |  RECEPTY
- INGREDIENCE:
120g čisté mouky
- 140g moučkového cukru
- 1,5 čajové lžičky prášku na pečení a špetka soli
vymačkaná šťáva z jednoho pomeranče
- 40g nesoleného másla při pokojové teplotě
- 120 ml plnotučného mléka
- 1 vejcePOSTUP
Dejte mouku, cukr, prášek na pečení, sůl a máslo do samostatného elektrického mixéru a šlehejte pomalou rychlostí, dokud nedosáhnete písčité konzistence a promísení všech přísad.
Postupně přilijte polovinu mléka a šlehejte jen tak dlouho, dokud se mléko nevmísí.
Šlehejte několik sekund vejce a zbytek mléka v samostatné míse, potom je nalijte do směsi s moukou a dál šlehejte jen tak dlouho, dokud se nevmísí. Nakonec přidáte pomerančovou šťávu.
Pokračujte v mísení ještě několik minut, dokud nebude směs hladká. Nemíchejte příliš dlouho.
Předehřejte výrobník muffinů. Po 9 minutách budou muffiny hotové
Vyjměte muffiny a dejte je vychladnout na plato nebo misku.

Na fotce jsem udělala část těsta s kakaem a posypala kokosem