Září 2014

Já v Anime

13. září 2014 v 21:35 | Kandee
Ahoj pokusila jsem se nakreslit mě v Anime a mého přítele, kreslila jsem to s výpomocí jednoho obrázku z Fairy tail :D.kreslit

12. září 2014 v 21:37 | Kandee
Ahojky....Ohayo, takže zítra pokračuji ve vytváření obrázků Natsu a Lucy. Hrozně mě to baví a konečně jsem si opatřila centropen, aby to bylo více vidět ..pak to přidám na fb stránku Fairy tailu. No, ale už jsem aj přemýšle, že bych si nakreslila svoji postavu a mého přítele, už jsem i přemýšlela nad magií a oba dva nsíme brýle, tak třeba..zkamenění, nebo že bych třeba viděla do mysli protivníka..:D možností je spousta. Třeba i zlatý provaz, který by na muj povel zvázal a spálil tělo nepřítele..:D. Jsem spíš takový tip jako je Cana a přítel je zas jako Loki. :D uvidím co vznikne.

Čokoládový cheeseecake

12. září 2014 v 20:10 | Kandee |  RECEPTY

čokoládový CHEESEECAKE

Ingredience:
· 1 kulatou dortovou formu
· 200g máslových sušenek - kakaové
· 120g másla
· 250 - 300g polotučného tvarohu
· 200g pomazánkového másla - lučina
· 2 lžíce práškové želatiny
· 5 lžic moučkového/krystal cukru
· Trochu kakaa
· 2 vanilkové cukry
· 3 tabulky čokolády na vaření
· 1 tabulka čokolády na vaření - poleva


Postup:
Máslové sušenky vložte do sáčku a válečkem je rozdrťte. Vysypejte je do mísy a smíchejte s rozpuštěným máslem. Na dno dortové formy pečlivě rozprostřete sušenkovou směs. Pomocí skleničky s plochým dnem ji dobře přitlačte. Dejte na chvíli do ledničky zchladnout.

V míse smíchejte tvaroh s lučinou, přidejte cukr, vanilkový cukr, želatinu, kakao a rozpuštěnou čokoládu - do hladka. Krém naneste na sušenkový korpus, uhlaďte a nakonec nalijte čokoládovou polevu a dejte na několik hodin vychladit.

dobrou chuť :)

Poradim si

9. září 2014 v 12:16 | Kandee
Lámala jsem si hlavu nad tím, proč se nemohu přihlásit na blog.cz. Pořád mě to vykoplo a zobrazilo se tam mojeiD. Nakonec jsem našla záchranu na Fb, kde jsem našla dobrou zprávu že na internetu explorer to jde. A taky, že jo. škoda že jsem si to nenašla dříve.

Takže, musim něco dohnat článek o čokoládovém dortu a moje manga obrázky dodělat. Momentálně jsem doma u rodičů a rozepsané články jsem nechala u sebe doma. Výjdou na blog až v pátek.

V meničku jsem měla mangový cheeseecake, ale ten čokoládový, jsem nemohla odolat a měl velký úspěch.

Zatím to je vše..

88. Deštivý den

3. září 2014 v 10:58 | Kandee |  Deník snů
Deštivý den

Probudila jsem se v posteli a podívám se z okna, zase hnusně, jako včera, prší a fouká vítr. Snnad něco bylo jinak, byla jsem v tom nejvyšším patře paneláku a v ložnici, kde jsem spala bylo jen jedno dřevěné okno. Pomalu jsem ho otevřela aby ke mě vniknul čerstvý vzduch, jakmile jsem ho otevřela, podívala jsem se z okna dolů a strašně se mi zamotala hlava. Tak jsem ho zase rychle zavřela a šla se posadit na postel. Po chvilce, když jsem se cítila o trochu lépe, zamířila jsem do druhého pokoje, kde bydlel spolubydlící. Nikdo tam nebyl a tak jsem si sedla na židli. Najednou jsem uviděla že má pod postelí hromadu krve. Strašně jsem se bála podívat co tam je. Po chvilce jsem nakoukla a najednou jsem padala do černé tmy.

Padala jsem jenom chvilku a zase jsem seděla na mé posteli. Vyběhla jsem ven z paneláku do hustého deště a běžela k nějaké hospůdce. Sedla jsem si na lavici a dala si čaj. Hospodský se mě zeptal odkud jsem přišla, chtěla jsem mu říct odkud jsem, ale za hospodským byl nějaký muž, který mi naznačoval, že mám držet pusu, tak jsem mu jenom řekla že bydlím v paneláku, nic víc. Dopila jsem čaj a do dveří vchází starší žena a sedne si vedle mě a říká mi že je moje sousedka.

konec

článek o kokosovém oleji

2. září 2014 v 20:59 | Kandee
Ahoj.......začalo to vlastně tím, že jsem pekla vločkový koláč a v ingrediencích jsem narazila na kokosový olej. Co to je? Moc jsem o něm nevěděla, jen malinko, že čistí pleť. Nedalo mi to a šla jsem si projet internet a něco zajimavého o kokosovém oleji najít. Nakonec mě kokosový olej překvapil. Pomáhá poškozeným vlasům a bělí zuby a je hodně zdravý pro naši pokožku, jinak se hodí pro pečení a přípravu dalších pokrmů. Koukla jsem i nejen na obsah výrobku, ale také na komentáře lidí, jestli s ním jsou doopravdy spokojení a vypadá to že ano. Tak jsem hned zamířila do DM drogerie a koupila ho v malém balení za 85,-. Měli i větší, ale to už přesahovalo skoro na 2 stovky. Přinesla jsem ho domů a vyčistila jsem si sním zuby, samozdřejmě že je nevybílí hned napoprvé, že bych je měla bílé jak perličky, chvilku to zabere, ale když jsem ho nanesla na konečky vlasů a pak spláchla, opravdu jsem viděla ten rozdíl. Konečky ted vypadají zdravěji a ani nejsou tak ostré jak bývaly. Taky jsem zkoušela mnoho domácích masek na vlasy třeba majonézu...:D, ale s kokosovým olejem jsem moc spokojená

Pro poškozené vlasy jsem si i našla pár dobrých rad, že je zdravější je mýt ve studené vodě. Příliš horká voda jim škodí a ručníkem je jenom mačkáme, neměli by se drhnout a v poslední řadě, snad pro ně je nejhorší fén, takže jemu se vyhýbám a žehlička jim také škodí, ale žehličku použiju jen málo kdy.

Nemám žádnou rubriku o zdraví, nebo tak něco takže článek je přidán do MUFFINS....