Červen 2015

92. Démon

18. června 2015 v 14:16 | Kandee |  Deník snů
Anime seriály určitě znáte no a já jsem do nich maniak, a ted sleduji anime seriál Fairy tail.

Náš tým byl vyslán, abychom zničili potulné zlé démony. Šli jsme v závějích sněhu až pak jsme došli na asfaltovou cestu, která nás zavedla k vysokému bílému baráku s pár okny. Temná magie se šířila okolo. Vyrazila jsem jako první a mezi chodbami jsem se pomalu plížila. Najednou se to stalo za dveřmi se pohyboval velký démon. Byl to jak obr, velká tlustá hlava, velké tlusté prsty, no spíše vypadal jak zlobr, ale celý bílý. Začala jsem ho bít jak ninja, ale on mě těmi svými pařáty chytil za hlavu a tlačil, ozvala se šílená bolest až jsem ji opravdu cítila, jak mi někdo mačká hlavu, nesnesitelná bolest, chtěla jsem se mu vyprostit, ale on byl silnější, udělalo se mi mdlo. Naštěstí jsem tam nebyla sama. Juvia (vodní mág) ke mě přiskočila a démonovi chrstla vodu do oblíčeje až se odkutálel zkrz tři další stěny dál. Pak mě šla uzdravit přiložila mi obě 2 ruce na hlavu a já ucítila teplo, jak mi probíhá kolem hlavou a pak mi ji ovázala a já tam zůstala sedět pod umyvadlem.
KONEC

Takto démon vypadal!!


91. vlk

18. června 2015 v 14:02 | Kandee |  Deník snů
Bylo asi po osmé hodině a já si šla na chvilku lehnout. Nečekala jsem, že se mi bude něco tak zajimavého zdát, ale stalo se :D.

Bylo to někde v lese a mezi velkými kameny se něco pohybovalo, běželo to z kopce dolů, skákalo ze skály na skálu. Byl to červený vlk. Plížil se. O kousek dál na mítince jsem se spolužáky obědvala a pak jsme vyrazili k autobusu. Všimla jsem si červeného vlka jak se pohybuje okolo jiného autobusu a pak zmizel. Až pak jsem si všimla z autobusu, že v tom jiném autobusu sedí muž a má červené vlasy a stejné oči, které jsem na vlkovi viděla a usmál se na mě.