Březen 2016

Výroba magických hůlek

17. března 2016 v 19:00 | Kandee
Domácí výroba magických hůlek
Není na tom nic složitého, připravíte si jenom čínksé hůlky, akrylové barvy, korálky, nebo cokoliv co váš napadne, podle své fantazie a tavnou pistoli a už tvoříte.
Magické hůlky jsem tvořila podle videa na internetu, ale podle své fantazie a vyšli mi krásné kousky.

Jako první magická hůlka dostala jméno dračí síla. Má černo-červenou barvu a jako ozdobu na konci má velké vajíčko ve skořápce. snažila jsem se o to aby to jak dračí vejce vypadalo, byla to teda práce, ale dala jsem to. Skořápky jsem vytvořila z normálního vajíčka a přilepila tavičkou.

DRAČÍ SÍLADruhá magická hůlka je všemocná čarodějka podmořského světa, ta se mi snad líbí nejvíc, miluji vodu.

čarodějka podmořského světaTřetí magická hůlka má sílu růžové víly, růžová plní krásná přání a je s ní zábava

RŮŽOVÁ VÍLA


Čtvrtá hůlka touží po zlatě z temného Karibiku, a proto jsem jí pojmenovala Karibik. Ráda sleduji Piráti z Karibiku a tak jsem vytvořila něco podobného do hůlky, nějaký provázek, zlaté a stříbrné korálky.

KARIBIKPáta magická hůla představuje sladký podzim, jablíčka, oranžová barva. Podzim mám moc ráda.

SLADKÝ PODZIM


Velikonoční věneček

16. března 2016 v 18:42 | Kandee
Velikonoční věneček

Co budeme potřebovat: slaměnou nebo polystyrénovou podložku, tavnou pistoli, provázek a kreativní filc

Nejprve jsem si podložku, začistila obmotala provázkem a na konci zalepila, pak už jsem na věnec aranžovala květiny, vyrobené podle videa z internetu.
Na pověšení.

Takový to věneček mohu udělat na zakázku
Email: kandee9@seznam.cz

cena: 170,-


Malý růžový filcový věneček

16. března 2016 v 14:56 | Kandee
Malý růžový filcový věneček

Co budeme potřebovat: slaměnou nebo polystyrénovou podložku, tavnou pistoli nebo špendlíky, a hooodně kreativního filcu, vyšlo mě to asi na 8 listů A4.

Z filcu si vytříháme kolečka stejné délky, pak každé kolečko přeložíme 2x a přilepíme. Našla jsem si videonávod na internetu - youtube. Pak už stačí to lepit k sobě na podložku, nebo připíchat špendlíkem. Já jsem špendlíky neměla, takže jsem použila tavičku.

Na pověšení

Prodej: Pokud by se někomu tento výrobek líbil, tak mi muže napsat na email: Kandee9@seznam.cz a domluvíme se na barvě atd. popřípadě jak zaslat.

Cena: 175,- KčNOVINKA: Věneček s filcovými květinami

15. března 2016 v 17:48 | Kandee
NOVINKA
Věneček s filcovými květy

Co budeme potřebova:
slaměnnou nebo polystyrenovou podložku, tavnou pistoli, 2ks klubko provázku, barevný kreativní filc a špendlíky.

Věnec jsem si nejprve obmotala provázkem a na konci zalepila tavičkou. Pak už stačilo na věnec lepit květiny, které jsem si vytvořila z filců podle videa na internetu.
Jednoduchý věnec v krásných barvách je na světě. na pověšení.

Prodej: Pokud by měl někdo zájem o takový věnec napište mi na email: Kandee9@seznam.cz a domluvíme se na detailech.

Cena věnečku: 162,- Kč


95. únik do bezpečí - žáby

11. března 2016 v 13:18 | Kandee |  Deník snů
únik do bezpečí
Začalo pršet a celé město se zabalilo do husté mlhy a šedivého dýmu. Bylo prázdné, panoval zde strach a hrůza. Bylo to velké město, zpozorovala jsem zde vysoké skleněné budovy, prázdná rozbitá auta a na silnicích poházenné lampy a semafory. Na konci města vedl přes moře velmi dlouhý most. Celé zástupy lidí se na něm shromáždilo, aby se dostali do bezpečí. Volali na mě at se knim přidám, jinak mě zabijí nějaké nestvůry. Na druhé straně na konci mostu jsem viděla 2 velké zelené obludy vypadali jak žáby a měli otevřenné tlamy, opravdu dost velké aby zachránili lidstvo. Vevnitř byla oranžová záře po obvodu se mihotali malinké oranžové žížalky a tenkým hláskem volali pojdte k nám mi vás zachráníme.
Asi jsem tam nešla, protože jsem se objevila ve vietnamském obchodě, jiskřili tam rozpadlé zářivky a já se schovávala za nákupními košíky. U kas stáli 2 chlápci a o něčem se bavili. Najednou mě někdo drží pod krkem a tasí na mě nůž a říká dej mi to. Měla jsem v kapse svůj oblíbený modrý kámen krystal - tyrkys. Ale držela jsem se zpět a nedala jsem mu ho. Najednou do dveří vešla cizí žena a nesla krabice pro chlapíky, vietnamec mě pustil a já neváhala a utekla ven.
Mezitím na mostě kde už bylo prázdno stál čaroděj Harry Potter a se svojí hůlkou sesílal ochranné kouzlo s pomocí Hermiony a Ronem. Pak rychle spěchali do příčné ulice.
Já jsem se vyškrábala na rozpadlou budovu a snažila se nějak zachránit, bylo to tam dost kluzké najednou jsem asi spadla a zavřela oči....asi jsem omdlela..po chvíli jsem cítila teplo, otevřela jsem oči a vidím že mě někdo drží. Byl to Ironman se kterým jsem letěla nad mořem. Neboj se už jsi v bezpeží a donesl mě k těm žabím hlavám.

KONEC

Výroba + prodej dekor. věnečků

2. března 2016 v 18:55 | Kandee

Ahojky Moc ráda vyrábím věnečky a proto jsem se rozhodla že budu vyrábět třeba z filcu :). Hrozně mě to baví a začala jsem je i prodávat. Na obrázku jsou danné informace. Kdybyste měli zájem napište mi na email: kandee9@seznam.cz a domluvíme se. :)

Mám plno nápadu jak vyrábět nové a nové kreativní věnečky, ted se zaměřím na jarní dekoraci, takže udělám jarní věneček, který bude obsahovat travičku, kytičky, motýlky atd..:)

Pak udělám třeba akcičku na slevy.