Leden 2017

96. sen Střážci vesmíru

28. ledna 2017 v 13:48 | Kandee |  Deník snů


Strážci vesmíru

Objevia jsem se na chatě u lesa vysoko v horách a procházela jsem dlouhou chodbou. Hledala jsem volný pokoj. Usedla jsem na postel a najednou na mě vykouka z poza stěny vietnamská dívka a říká, taky te vybrali? říkám ano
Dívka - jakou máš vlastnost či sílu a já ji pověděla že umím hledet do budoucnosti a ona zase plive kyselinu.Šli jsme se nadychat čerstvého vzduchu a přibehli k nám psi a zacali jsme si snimi hrát. Schylovalo se k večeru a mistr nás rozdeloval do dvojic já na partáka musela počkat v zahradě, všude jsem videla mnoho ovocných stromků. Někdo mě chytil za rameno a já se otočila a předemnou stál muj známý kamarád, objali jsme se a šli zpátky na chatu. Na pokoji jsme si pustili nějaký film, všichni byli pro film Naruto shippuuden. Bylo mi trošku smutno a najednou se do mé postele přitulil muj parták. Paní na nás křikla spát!!!!
Ráno jsme byli v kosmické lodi, kde nakladali všechny lidi. Dostali jsme příslušne oblečení a dýchací přístroje na hlavu. Seřadili jsme se na place a mě i smým partakem nás mistr zavolal že má pro nás nějakou práci, byl to ukol připravit překážky u bazénu pro nováčky. Vešli jsme do místnosti kde byl velký bazén a nad bazénem jsme měli přivázat nějakou obludku, najednou mi přejel mráz po zádech bylo mi nějak divne a řekla jsem fando počkej něco se děje, najednou jakoby jsem omdlela a videla jsem jak moje tělo je pod vodou a fanda neváhal a skocil pro me ja mu sla na pomoc ale nemohla jsem se pohnout někdo me držel pod krkem nějaká příšera a když fanda vyskočil z vody tak nad bazenem se vznášela čarodejnice v černých satech. Já tam stala a fanda držel moje tělo. Kdo jsem pravá já?
KONEC